Neįgaliesiems

LFF pristato inovacinę iniciatyvą – žaidimo „Minecraft“ serverį futbolo bendruomenei

Siekdama populiarinti futbolą Lietuvoje tarp jaunųjų žaidimo entuziastų, Lietuvos futbolo federacija (LFF) praneša apie savo naująją iniciatyvą – „Minecraft“ serverį, skirtą futbolo bendruomenei.

„Minecraft“, kuris šiuo metu turi daugiau nei 200 milijonų parduotų egzempliorių visame pasaulyje, yra vienas populiariausių ir įtraukiausių žaidimų. Žaidimo lankstumas leidžia kurti beveik bet kokius pasaulius, nuo paprastų namų iki didžiulių futbolo stadionų.

„Įsijungdami į šį žaidimo pasaulį norime pasiekti jaunąją auditoriją inovatyviu būdu. „Minecraft“ ne tik yra vienas populiariausių žaidimų pasaulyje, bet ir puiki platforma kurti, bendrauti ir dalintis pažinimais. Mes matome didelį potencialą jungiant futbolą ir šį žaidimą, tikimės, kad mūsų serveris taps vieta, kur žaidėjai galės atrasti naujas futbolo pramogas“, – sakė LFF esporto vadovas Edgaras Abromavičius.

LFF kviečia prisijungti prie futbolo bendruomenės ir patirti unikalų žaidimo pasaulį, kuris sujungia Lietuvos futbolo dvasią su kūrybiškumu ir nuotykiais. Atsidūrę čia, jūs ne tik žaisite „Minecraft“, bet ir prisidėsite prie Lietuvos futbolo populiarinimo bei bendruomenės formavimo.

LFF „Minecraft“ serveryje žaidėjai galės:

Dalyvauti virtualiuose turnyruose;

Susipažinti su kitais žaidėjais, bendrauti ir dalintis patirtimi;

Sužinoti apie Lietuvos futbolo istoriją;

Serverio IP adresas: 185.80.130.115

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS