Neįgaliesiems

LFF skelbia atranką atstovauti Lietuvai FIFAe „Football Manager“ pasaulio čempionate

„Sports Interactive” ir „FIFAe” paskelbė apie partnerystę, kurios tikslas – išrinkti pirmąjį FIFAe „Football Manager” vaizdo žaidimo pasaulio čempioną. Ši unikali partnerystė kaip niekada anksčiau sujungia skaitmeninį ir tradicinį futbolą.

Lietuvos futbolo federacija, buvo viena iš nedaugelio organizacijų, kuri buvo pakviesta prisijungti prie šio projekto.

„Labai džiugu, kad Lietuvos futbolo aistruoliams ir mėgėjams galime pasiūlyti išskirtinę galimybę – atstovauti šalai ir varžytis dėl geriausio futbolo organizacijos vadovo vardo.

Jau ne vienerius metus siekiame per esportą pritraukti ir suburti jaunąją kartą domėtis futbolu, šis projektas – kitoks. Tai išskirtinė galimybė tiems, kas siekia sieti savo karjerą su trenerio ar futbolo organizacijos vadovo pozicija“, – pasakojo LFF esporto vadovas Edgaras Abromavičius.

Atranka atstovauti Lietuvai prasideda nuo žaidėjo registracijos www.FIFA.gg platformoje. Užsiregistravus ir užpildžius specialią anketą dalyvavimui pasaulio „Football Manager“ čempionate, atrinkti žaidėjai bus kviečiami į pokalbį (susisiekta bus asmeniškai).

Pokalbyje dalyvaus federacijos vadovai, treneriai ir žaidimo „Football Manager“ ekspertai. Registracijos laikas – nuo liepos 9 d. iki 16 d. 15 val.

Atrinktas Lietuvos atstovas rugpjūčio 29 – rugsėjo 1 dienomis varžysis dėl 100 000 JAV dolerių prizo Liverpulio mieste. Visos kelionės išlaidos bus padengtos organizatorių.

FIFA pasaulinės futbolo plėtros vadovas Arsène’as Wengeras skirtas šio projekto  ambasadoriumi.

„Džiaugiuosi galėdamas dalyvauti šioje naujoje įdomioje futbolo kelionėje. Šiose varžybose dalyviai turi pademonstruoti gilų futbolo strategijos ir taktikos supratimą. Sėkmė šiame formate reikalauja ne tik žaidimo mechanikos įvaldymo, bet ir gilių futbolo žinių, todėl tai yra žavus derinys.

Todėl nekantriai laukiu, kada šiame renginyje varžysis geriausi esporto treneriai iš viso pasaulio ir prisidės prie pasaulinės futbolo vadybos ir talentų ugdymo pažangos“, – kalbėjo jis.

Kilus klausimams kreiptis e.abromavicius@lff.lt

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS