Neįgaliesiems

LFF skelbia registraciją į FIFAe moterų esporto programą – FAMEHERGAME

Kovo mėnesio pradžioje LFF paskelbė, kad jungiasi prie FIFA iniciatyvos – FIFA moterų esporto programos FAMEHERGAME.

FAMEHERGAME remiasi įsitikinimu, kad tiek vyrai, tiek moterys gali konkuruoti aukščiausiu FIFA esporto lygiu. FIFAe yra skirta sukurti aplinką, kurioje kiekvienas gali tapti didvyriu ir atskleisti visą savo potencialą, nepaisant lyties ar kilmės.

FIFA narėms iš viso pasaulio buvo suteikta teisė rengti specialias esporto stovyklas ir turnyrus, kad moterys galėtų prisijungti prie FIFAe ir kurti vietines bendruomenes.

Viena nominuota žaidėjas iš kiekvienos dalyvaujančios futbolo federacijos bus pakviesta į šią vasarą FIFAe rengiamą FAMEHERGAME esporto stovyklą.  Stovykla vyks FIFA esporto finalų metu, žaidėjos dalyvaus treniruočių sesijose ir varžysis tarpusavyje. Dvi geriausios virtualaus futbolo žaidėjos laimės pakvietimą į FIFA pasaulio moterų futbolo čempionatą Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje.

Prie šios FIFA iniciatyvos jungiasi naujoji LFF moterų esporto ambasadorė – Martyna Motum. Martyna yra ilgametė sporto žurnalistikos ir medijos ekspertė, baigusi studijas Eurolygos magistro programoje.

„Labai džiaugiuosi prisijungdama prie šios programos, manau tai ypač svarbu moterims kurios vis labiau įsilieja į informacinių technologijų ir sporto pasaulį. Jau netrukus pateiksime ir daugiau naujienų apie mano būsimus darbus susijusius su FAMEHERGAME programa“, – teigė M. Motum.

LFF kviečia registruotis visas merginas kurios nori išbandyti savo jėgas FIFA turnyre ir turėti galimybę labiau susipažinti su suteikiamomis esporto galimybėmis. Turnyras planuojamas GG arenoje Vilniuje, balandžio 27 d. 15 val.

Registruotis į turnyrą galima paspaudus čia.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS