Neįgaliesiems

LFF stadione keičiama danga

Balandžio 22 dieną, trečiadienį, prasidėjo Lietuvos futbolo federacijos stadiono dangos keitimo darbai.

„Šių metų planuose dangos keitimo darbai buvo įvardinti prioritetinio svarbumo darbais. Su užsienio specialistais iš anksto buvome sutarę datą, kuomet jie galėtų pradėti darbus. Tuomet apie pandemiją nebuvo nei kalbos, tačiau džiaugiamės, jog šiuo sudėtingu laikotarpiu pavyko rasti išeitį.

Norėčiau padėkoti Vyriausybei bei ministerijoms, kurie išimties tvarka įleido užsienio specialistus į mūsų šalį. Karantino metu LFF darbuotojai, įvertinus darbų apimtis, yra dalinėse prastovose, o darbui skirtą dieną dirba nuotoliniu būdu. Džiaugiamės turėdami galimybę sudaryti tokias sąlygas darbuotojams. Daliai darbuotojų suteiktos kasmetinės apmokamos atostogos, todėl specialistai iš užsienio bus izoliuoti bet karantinuosis LFF stadiono patalpų pirmame aukšte. Esame pasirūpinę visomis sąlygomis bei apsauga“, – teigė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Dangos keitimas buvo neišvengiamas

LFF vadovas teigė, kad dangos keitimo procesas buvo neišvengiamas. „2015 metais suteiktas dabartinės dangos sertifikatas baigė galioti, todėl neturėjome kito pasirinkimo. Dabartinė danga tinka vietinių čempionų rungtynėms, tačiau neatitinka tarptautinių reikalavimų, tai reiškia, kad ant dabartinės dangos negalėtų žaisti Nacionalinė rinktinė bei Europos atrankose besivaržantys klubai. Nauja danga atitiks visus FIFA Quality Pro reikalavimus ir tikimės, jog ant šios dangos futbolininkai jausis dar geriau.

Po to, kai pakeisime dangą LFF stadione, planuojame atnaujinti dangą Nacionalinių jaunimo rinktinių bazėje Kaune, taip pat skirti dėmesio futbolo apskritims. Šiuo metu jau sutarėme su Kretingos, Naujosios Akmenės bei Kauno rajono savivaldybių atstovais dėl galimybių pakloti naują futbolo stadionų dangą šiose apskrityse. Dangos keitimo darbai yra finansuojami iš LFF biudžeto, todėl norime prisidėti prie visų apskričių stadionų. Pagal praeitais metais VK posėdyje patvirtintą futbolo stadionų dangų strategiją, per trejus metus suteiksime dvyliką pilnų matmenų dangų dešimčiai apskričių. Puikiai suprantame esamą situaciją ir norime ją maksimaliai išnaudoti“, – pabrėžė E. Stankevičius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS