Neįgaliesiems

LFF stadione lankėsi FIFA generalinė sekretorė Fatma Samoura

Lietuvoje viešinti FIFA generalinė sekretorė Fatma Samoura apsilankė LFF stadione, stebėjo Lietuvos moterų nacionalinės rinktinės treniruotę ir dalyvavo diskusijoje apie moterų futbolą Lietuvoje.

F. Samoura į Lietuvą atvyko stebėti FIFA Pasaulio salės futbolo čempionato rungtynių ir sekmadienį lankėsi rungtynese Vilniuje ir Kaune, o pirmadienį ir pirmosiose čempionato rungtynėse Klaipėdoje.

Prieš išvykdama iš šalies FIFA vadovė apsilankė ir Lietuvos futbolo federacijos būstinėje ir stadione stebėjo moterų nacionalinės rinktinės treniruotę bei palinkėjo komandai sėkmės artėjančiose atrankos į FIFA Pasaulio moterų futbolo čempionato rungtynėse. Nacionalinės rinktinės kapitonė Milda Liužinaitė generalinei sekretorei įteikė ypatingą dovaną – rinktinės marškinėlius.

Generalinei sekretorei taip pat buvo pristatyta Lietuvos moterų futbolo asociacijos ir Lietuvos futbolo federacijos parengta moterų futbolo strategija.

„Atvykau į Lietuvą pamatyti kaip Lietuvos futbolo federacija pirmą kartą savo istorijoje organizuoja tarptautinį FIFA renginį. Iš to ką pamačiau per šias tris dienas jaučiu pasididžiavimą, nes žinau, kad Lietuvos futbolo federacijos vadovai rimtai dirba vystydami futbolą visoje šalyje, –  teigė F. Samoura. – Šio vizito metu taip pat išreiškiau palaikymą Lietuvos futbolo federacijos moterų futbolo asociacijai, kad moterų futbolas šalyje pakiltų į kitą lygį.“

 Bilietus į FIFA pasaulio salės futbolo čempionato rungtynes įsigyti galite paspaudę čia.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS