Neįgaliesiems

LFF stadione nuaidėjo moterų fitneso šventė

LFF stadioną šeštadienį užvaldė moterys. Pirmąkart surengta fitneso su futbolo elementais šventė pritraukė entuziastes, kurios stadioną paliko kupinos emocijų, dovanų bei žadėjo dar ne kartą sugrįžti.

Nuotaikingai treniruotei dirigavo bei energija dalinosi Lietuvos moterų rinktinės kapitonė Milda Liužinaitė, futbolininkė ir masinio futbolo projektų vadybininkė Greta Guižauskaitė bei LFF Rinkodaros ir komunikacijos departamento atstovės.

Po treniruotės visos renginio dalyvės buvo apdovanotos renginio partnerių „Uoga uoga“ bei „Gentle day“ dovanomis. Renginio metu vyko ir „Tangoprint“ loterija, kurios nugalėtoja Vaida Šeškaitytė gavo dovanų čekį fotodrobės gamybai.

„Smagu, jog susirinko moterų, nepaisant, jog saulė nelepino ir purškė lietus, bet svarbiausia šiame renginyje buvo puikios emocijos, šypsenos. Sulaukėme dalyvių atsiliepimų, jog renginys patiko, kada jį pakartosime ir ar jis bus tęsiamas. Dalis moterų savo iniciatyva pasiliko aikštėje pažaisti futbolą, tad jų motyvacija mane išties sužavėjo“, – teigė nacionalinės rinktinės žaidėja Milda Liužinaitė.

„Aš labai laimingas, jog  LFF imasi įvairių iniciatyvų, siekiant į futbolą įtraukti kuo daugiau asmenų, ypač moteris. Net jeigu tai yra futbolas su fitneso elementais, manau, jog pirminis renginys buvo sėkmingas, nes šios iniciatyvos dėka daugiau žmonių ras kelią į stadioną, į futbolo renginį ir pamils žaidimą“, – sakė LFF moterų futbolo vystymo vadovas Céderique Tulleners.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS