Neįgaliesiems

LFF stadione šventiškai finišavo Moterų regioninės lygos varžybos

Spalio 17 dieną LFF stadione sužaistos paskutinės Vilniaus regiono grupės rungtynės, po kurių buvo pagerbtos lygoje dalyvavusios mėgėjų komandos.

Finalinę varžybų dieną sužaistos dvejos rungtynės. MFA „Bitės“ merginos 2:1 įveikė FK Vilnius merginų komandą, o LFF moterų komanda įveikė „Bites“ rezultatu 4:1. Po rungtynių paaiškėjo galutinė sostinės regiono komandų rikiuotė: „JL Stars“ merginos, „Fly Ladies“, FK Vilnius merginos, LFF moterys, MFA „Bitės“ merginos.

Futbolo šventė iš aikštės persikėlė į LFF konferencijų salę, kurioje komandų atstovėms ir individualių prizų laureatėms buvo įteikti apdovanojimai. Sveikinimo kalbas tarė lygos iniciatorės Vilma Zurzė ir Greta Valikonienė, Vilniaus regiono futbolo sąjungos prezidentas Deividas Šemberas ir Lietuvos masinio futbolo asociacijos prezidentas Sergejus Slyva.

„Atsiradusi Moterų regioninė lyga yra itin sveikintina iniciatyva. Manau, kad taip sparčiai populiarėjant moterų futbolui Lietuvoje, šis projektas turi dideles perspektyvas ir gali išvirsti į dar masiškesnes varžybas. Šį projektą reikia vystyti ir toliau, o regioninis principas yra patogus futbolo mėgėjams, jog būtų trumpesnės kelionės, daugiau komandų, dalinimosi puikiomis emocijomis“, – įspūdžiais pasidalino Deividas Šemberas.

„Keturi regionai, 23 komandos, dar daugiau besišypsančių moterų, dar daugiau futbolo rungtynių ir smagiai bei kokybiškai praleisto laiko – taip būtų galima apibūdinti  2021 metų sezoną.  Lietuvos regioninė moterų lyga auga ir plečiasi, o jos potencialas yra iš tiesų didelis. Noriu padėkoti visoms komandoms, jų treneriams  ir entuziastams už jų didelį norą dalyvauti, teigiamas emocijas ir kuriamas nepakartojamas akimirkas. Kartu norėčiau pakviesti ir kitas organizacijų, įmonių, bendruomenių moteris burtis ir atrasti save futbolo aikštelėje.

Taip pat, labai norėčiau padėkoti visiems regionų koordinatoriams, apskričių futbolo federacijoms, savo kolegoms už skirtą laiką ir svarų indėlį prisidedant prie šio gražaus projekto vystymo“, – teigė Lietuvos moterų futbolo asociacijos generalinė direktorė Vilma Zurzė.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS