Neįgaliesiems

LFF sulaukė Lietuvos sporto žurnalistų apdovanojimo

Pokyčių nevengusi Lietuvos futbolo federacija (LFF) sulaukė įvertinimo iš Lietuvos sporto žurnalistų federacijos (LSŽS) ir metų apdovanojimuose gavo „Metų sporto iniciatyvos“ prizą.

Antradienį „Artis“ viešbutyje vykusioje oficialioje ceremonijoje LFF prezidentas Edvinas Eimontas atsiėmė prizą už geriausią Lietuvos metų sporto iniciatyvą „Rinktinė pažada kovoti“. Federacijos kampanija, kuria nacionalinės rinktinės žaidėjai ir treneriai skatino aistruolius ateiti į stadioną palaikyti rinktinę, o už tai pažadėjo kovą ir atsidavimą aikštėje, sulaukė teigiamų atsiliepimų ir žurnalistai jiems skyrė didžiausią skaičių balsų (45).

Toje pačioje kategorijoje LFF buvo įvertinti ir trečia vieta už didžiausią iniciatyvą dėl Seime priimtos įstatymų pataisos dėl manipuliacijų sporte, kai dalyvavimas lažybose užtraukia baudžiamąją atsakomybę.

Žiniasklaida taip pat teigiamai įvertino Lietuvos rinktinės trenerį Edgarą Jankauską, kuris „Metų pašnekovo“ kategorijoje užėmė antrą vietą ir tik keturiais balsais atsiliko nuo krepšininko Mindaugo Kuzminsko. Šiais metais aikštėje žibėjęs nacionalinės rinktinės puolėjas Fedoras Černychas „Metų šuolio“ kategorijoje užėmė trečią vietą.

LSŽF metų geriausiuosius renka jau nuo 2005 metų.  

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS