Neįgaliesiems

LFF supertaurę iškovojęs V. Čeburinas: „Vyravo pavasarinis futbolas“

Vilniaus „Žalgiris“ sėkmingai atidarė 2023-ųjų sezoną – sostinėje vilniečiai po baudinių serijos nugalėjo „Kauno Žalgirį“ bei iškovojo Optibet LFF supertaurę.

Po pergalės „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas dėkojo sirgaliams už palaikymą bei teigė, kad pirmasis sezono trofėjus yra svarbus tolimesnei metų eigai.

„Norisi pasveikinti mūsų sirgalius, rungtynes laimėjome dėl jų. Dvejus metus baudinių serijose nesugebėjome laimėti šio trofėjaus, bet toks yra futbolas. Įmušėme įvartį, paskutinėmis minutėmis praleidome.

Nemėgstu to žodžio, bet greičiausiai tai buvo koncentracijos stoka. Vyravo toks pavasarinis futbolas. Buvo kovos, gerų momentų, geras žiūrovų palaikymas. Pirmas trofėjus yra, judame toliau“, – sakė specialistas iš Kazachstano.

Rungtynėse nežaidė geriausias praėjusių metų Lietuvos futbolininkas Edvinas Gertmonas, kuris turi mikrotraumą. Visgi V. Čeburinas akcentavo, jog reikalui esant lietuvis būtų galėjęs žengti į aikštę, tačiau to neprireikė.

„Šiuo metu buvo taip, kad Tomislavas Duka rungtynėse buvo pagrindinis vartininkas, E. Gertmonas šiandien nebuvo pilnai pasiruošęs, bet, jei būtų reikėję, būtų galėjęs žaisti. Aišku, žaidėjai visada turi tų mikro traumų, tai yra futbolo dalis“, – sakė strategas.

Kaip sakė jis, komanda didele dalimi jau yra pasiruošusi Optibet A lygos startui, tačiau iki šimtapreocentinio pasiruošimo dar šiek tiek trūksta.

„Dar kartą sakau, kad nesame pasiruošę pilnai, šiuo metu esame gal 80-85 procentus pasiruošę. Dar reikia laiko, reikia susižaisti“, – dėstė jis.

Specialisto pasiteiravus, ar Kauno ekipa bus pagrindiniais jų konkurentais viso sezono metu, jis atsakė su šypsena.

„Pradėsime čempionatą rungtynėmis su pagrindiniu konkurentu, vėliau vėl žaisime su pagrindiniu konkurentu, trečią taip pat. Pamename praėjusius metus, kai net penkios komandos kovojo dėl antros vietos, tokios konkurencijos Lietuvoje aš nepamenu, nors čia dirbu jau ilgą laiką.

Ir kasmet A lyga stiprėja, juda į priekį, atvažiuoja kvalifikuoti žaidėjai, komandos rimčiau ruošiasi, daugiau dėmesio skiria smulkmenoms“, – aiškino jis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS