Neįgaliesiems

LFF Supertaurę iškovojęs „Žalgiris“: „Mes labai norėjome laimėti“

Vasario 29 dieną, Vilniaus Sportima manieže vykusiose LFF Supertaurės rungtynėse, Vilniaus „Žalgiris“ iškovojo pirmąjį sezono trofėjų.

Bilietai į LFF Supertaurės rungtynes buvo išparduoti likus parai iki rungtynių pradžios ir dėl didelio futbolo aistruolių susidomėjimo į prekybą buvo paleisti papildomi bilietai. Beveik 3000 futbolo aistruolių iš tribūnų stebėjo Lietuvos derbiu vadinamą Marijampolės „Sūduvos“ ir Vilniaus „Žalgirio“ akistatą.

Pirmasis rungtynių kėlinys buvo nerezultatyvus, tačiau kupinas emocijų ir sunkios kovos. „Jaučiasi, kad tai yra pirmosios oficialios rungtynės abejoms komandos, žaidžiame labai atsargiai gynyboje. Dėl to nebuvo daug progų prie vartų, bet laukia antras kėlinys, galbūt varžovai pavargs ir turėsime daugiau progų“, – reziumuodamas pirmą kėlinį teigė „Žalgirio“ kapitonas Saulius Mikoliūnas.

„Didelė žaidimo dalis koncentruojasi aikštės viduryje, daug kovos, daug grumtynių, daug dvikovų vienas prieš vieną. Matosi, kad abi komandos dar žaidžia atsargiai, nei viena nenori praleisti įvarčio“, – teigė „Sūduvos“ žaidėjas Povilas Leimonas.

Po pirmojo kėlinio už nuopelnus Lietuvos futbolo istorinės atminties puosėlėjimui LFF prezidentas Tomas Danilevičius ir generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius įteikė apdovanojimą Gediminui Kalinauskui, kuries šiemet publikavo įspūdingos apimties knygą „Lietuvos futbolo raida 1905–2018“.

Antrame kėlinyje iniciatyvą perėmė Vilniaus „Žalgirio“ komanda, kuri vis dažniau ir agresyviau mėgino įveikti marijampoliečių gynybą. Galiausiai, 88 minutę, sostinės klubą į priekį išvedė Mantas Kuklys.

Iki rungtynių pabaigos „Sūduva“ nesugebėjo įveikti sostinės klubo gynybos ir patyrė pirmąjį pralaimėjimą. Pasibaigus rungtynėms žalgiriečiai netvėrė džiaugsmu, bėgo į aikštę bei nuėjo padėkoti savo ištikimiausiems sirgaliams „Pietų IV“. Geriausiu rungtynių žaidėjų buvo pripažintas Vilniaus „Žalgirio“ kapitonas Saulius Mikoliūnas.

„Pas mane šiandien buvo labai liūdna diena, prieš porą dienų netekau savo brangaus uošvio. Šiandien taip pat dalyvavau jo palydėjime į amžinąjį gyvenimą. Man tikrai buvo emociškai sunku, labai džiaugiuosi šia pergale ir labai noriu padovanoti šį trofėjų jam“, – po rungtynių teigė geriausias LFF Supertaurės žaidėjas Saulius Mikoliūnas.

Pasibaigus apdovanojimų ceremonijai žalgiriečiai neskubėjo skirstytis – už palaikymą dėkojo aistruoliams, vėliau įsiamžino nuotraukose su gausiai susirinkusiais komandos gerbėjais, o vėliau iškovotą trofėjų šampanu aplaistė rūbinėje.

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS