Neįgaliesiems

LFF supertaurės rungtynių metu pagerbtas E. Šetkus

Neseniai apie profesionalaus futbolininko karjeros pabaigą paskelbęs buvęs rinktinės vartininkas Ernestas Šetkus buvo pagerbtas ir savaitgalį vykusios Optibet LFF supertaurės rungtynėse.

Prieš pat rungtynes jis su LFF prezidentu Tomu Danilevičiumi į aikštę išnešė LFF supertaurės trofėjų, dėl kurio vėliau susigrūmė Vilniaus „Žalgirio“ bei „Kauno Žalgirio“ ekipos, o vėliau buvo pagerbtas ir dvikovos pertraukos metu.

Tauragiškis dar sykį žengė ant „Sportima“ arenos dangos, kur jam buvo įteiktos simbolinės dovanos – proginis batelis bei marškinėliai su skaičiumi 38 – būtent tiek rungtynių su rinktinės marškinėliais sužaidė E. Šetkus.

Paėmęs mikrofoną į rankas jis kreipėsi į arenoje susirinkusius žiūrovus. Kalbos metu buvęs futbolininkas padėkojo visiems, lydėjusiems jį karjeros metu, Pietų IV bei savo šeimai.

Gimtojoje Tauragėje karjerą pradėjęs vartininkas 2005-aisiais persikėlė į Vilniaus „Žalgirį“, vėliau trumpam grįžo į gimtinę, vėl persikėlė į sostinę, o 2010-ųjų vasarą pradėjo legionieriaus kelią, kuriuo ėjo iki pat savo karjeros pabaigos.

Tarp šalių, kuriose vartininkas žaidė – Kipras, Bulgarija, Baltarusija, Graikija, Turkija, Nyderlandai ir Izraelis.

Būtent pastarojoje šalyje E. Šetkus išgyveno vienus geriausių savo karjeros metų – ten jis praleido penkis sezonus su trimis skirtingomis komandomis.

Atstovaudamas Haifos „Hapoel“ komandai 2018-aisiais lietuvis buvo išrinktas geriausiu Izraelio vartininku, o 2019-aisiais būtent E. Šetkus tapo geriausiu Lietuvos futbolininku.

Su minėtu Haifos klubu bei Ber Ševos „Hapoel“ komanda jis du kartus triumfavo Izraelio taurės turnyre.

Nacionalinėje Lietuvos rinktinėje E. Šetkus debiutavo 2011-aisiais, 2:0 laimėtose kontrolinėse rungtynėse su Lenkija.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS