Neįgaliesiems

LFF surengė atvirąją treniruotę Vilniaus regiono merginoms

Trečiadienį LFF stadione vyko atviroji futbolo treniruotė, kurioje dalyvavo 2005–2007 metais gimusios merginos.

Renginio tikslas buvo suteikti galimybę merginoms dalyvauti treniruotėje, kurią vedė LFF moterų futbolo vystymo vadovas Cèderique Tulleners. Treniruotę stebėjo ir merginų tėvai, vietos futbolo mokyklų treneriai ir vadovai.

„Birželio 13 dieną LFF rinkodaros ir komunikacijos departamentas buvo suorganizavęs moterų fitneso treniruotę su futbolo elementais. Treniruotė buvo nemokama, o dalyvės gavo rėmėjų įsteigtas dovanas. Šiandien – LFF techninis departamentas surengė treniruotę 2005–2007 metais gimusioms merginoms, o treniruotę vedė moterų futbolo vystymo vadovas C. Tulleners. Džiaugiuosi, kad tokios iniciatyvos vyksta ir tikiu, kad ateityje jų bus dar daugiau. Futbolo bendruomenė yra didelė, todėl vietos atsiras visiems, norime, kad žmonės aktyviau prisijungtų prie futbolo nejausdami jokio diskomforto“, – pabrėžė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

„Esu labai patenkintas šios dienos treniruote ir ji patvirtino, jog tikrai turime gerų futbolininkių. Pritaikę tinkamas treniruotes mes galime jas išlavinti iki nacionalinės rinktinės lygmens. Norime sukurti regioninius centrus tiek vaikinams, tiek merginoms, kad visi turėtų vienodas sąlygas. Planuojame nuo rugpjūčio vykti į visus Lietuvos regionus ir suteikti šansą vietos merginoms treniruotis ir atskleisti savo potencialą“, – teigė LFF moterų futbolo vystymo vadovas Céderique Tulleners.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS