LFF taurės II etape – įtikinamos čempionų ir vicečempionų pergalės

Pirmadienio vakarą baigėsi LFF taurės antrojo etapo kovos, kuriose kelialapius į aštuntfinalius išsidalijo 16 komandų.

fcstumbras.lt nuotr.

Čempionų titulą ginantis Kauno „Stumbro“ klubas neturėjo daug vargo išvykoje, kur rezultatu 6:0 sutriuškino III lygoje žaidžiančią „Kėdainių“ komandą. Įtikinamai pasirodė ir kiti finalininkai Vilniaus „Žalgiris“ – Kretingoje jie dar pirmajame kėlinyje palaužė „Minijos“ klubą 3:0.

Žygis taurėje baigėsi praeitų metų pusfinalio dalyviams Vilniaus „Vyčiui“. Algimanto Liubinsko auklėtiniams namuose teko pripažinti galingai žaidusio Klaipėdos „Atlanto“ pranašumą 1:7. Savo ruožtu A lygos čempionai Marijampolės „Sūduva“ be didelio vargo 7:0 pervažiavo „Šiaulių“ komandą.

Bene didžiausią staigmeną pateikė II lygos klubas Vilniaus „Viltis“. Mėgėjų komanda namuose 1-0 privertė pasiduoti Utenos „Utenio“ ekipą.

Tuo tarpu Gargždų derbyje „Bangos“ klubas po įtemptos kovos 2-1 įveikė „Pramogos-SC“ ekipą

„Elektrėnų versmės“ klubas tapo žemiausiai reitinguojama turnyro komanda (III lyga), kuri išliko varžybose. Ji namuose iškovojo pergalę prieš Vilniaus „Terą“ 3:1.

Aštuntfinalio burtai bus traukiami gegužės 29 d., 13 val. Vilniuje, LFF būstinės patalpose.