LFF taurės trofėjų iškėlė FK „TransINVEST“

Šventinį savaitgalį Dariaus ir Girėno stadione vainikavo Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyras. Trofėjų pirmą kartą savo klubo istorijoje iškovojo Vilniaus rajono FK „TransINVEST“, finale 2:1 nugalėjęs FA „Šiauliai“ komandą.

Vakar nuaidėjus FIFA ir Lietuvos legendų komandų rungtynėms, Dariaus ir Girėno stadionas šiandien priėmė LFF taurės finalą. Žiūrovus džiugino ne tik atkakli futbolininkų kova, bet ir įspūdingas šou, kuriame pasirodė Jovani, Remis Retro, Justinas Jarutis, Jurijus Veklenko.

Pirmajame kėlinyje šiauliečiai turėjo daugiau pavojingų progų, o vieną iš jų pavertė įvarčiu. Grėsmingus momentus sukūrė Oleksij Shchebetun, Daniel Romanovskij, Simonas Paulius, o FK „TransINVEST“ gretose žibėjo puolėjas Henrique Sarmengue Devens. Įvartis krito 41 minutę, kai po D. Romanovskio perdavimo pasižymėjo Eligijus Jankauskas.

Antrajame kėlinyje Vilniaus rajono atstovai palaipsniui įgijo žaidybinę iniciatyvą, o 54 minutę Yoichi Kawachi pasinaudojo šiauliečių gynėjų klaida ir išlygino rezultatą. Vėlesnėje rungtynių atkarpoje sekė pavojingi smūgiai iš Gabrieliaus Micevičiaus, H. Sarmengue Devenso, Aldo Korsako. Galiausiai, lemiamu epizodu tapo FK „TransINVEST“ ataka 80 minutę, pasibaigusi Lino Zingerto įvarčiu.

Per likusį rungtynių laiką FA „Šiauliai“ ekipos pastangos buvo nesėkmingos ir FK „TransINVEST“ triumfavo rezultatu 2:1. Naudingiausiu rungtynių žaidėju buvo pripažintas H. Sarmengue Devens.

Rungtynių statistika: FK TransINVEST – FA Šiauliai 2:1 (0:1)

Kauno Dariaus ir Girėno stadionas, teisėjas – Donatas Rumšas;

Įvarčiai: 54 min. Yoichi Kawachi, 80 min. Linas Zingertas („TransINVEST“), 41 min. Eligijus Jankauskas („Šiauliai“);

Įspėti: 7 min. Henrique Sarmengue Devens, 84 min. Linas Pilibaitis, 87 min. Aldas Korsakas, 90 min. Gabriel Viana Pinheiro Rodrigues („TransINVEST“), 31 min. Rolandas Baravykas („Šiauliai“);

Pašalintas: 90+5 min. Henrique Sarmengue Devens (FK „TransINVEST“).

FK „TransINVEST“ sudėtis: Serhii Melashenko, Arminas Čivilis, Otar Kobakhidze (88 min. Gabriel Viana Pinheiro Rodrigues), Henrique Sarmengue Devens, Ignas Kaškelevičius (62 min. Linas Zingertas), Yoichi Kawachi (69 min. Dovydas Virkšas), Andrius Kazakevičius (69 min. Levani Chapodze), Povilas Kiselevskis (62 min. Dominyk Kodz), Aldas Korsakas, Erlandas Juška, Linas Pilibaitis. Vyr. treneris Giedrius Barevičius.

Atsargoje: Ernest Černiavskij, Lukas Valvonis, Nedas Klimavičius, Kajus Bička, Nikonovas Gabrielis.

FA „Šiauliai“ sudėtis: Lukas Paukštė, Sigitas Olberkis, Egidijus Vaitkūnas, Oleksii Shchebetun, Domantas Šimkus, Daniel Romanovskij (86 min. Deividas Dovydaitis), Eligijus Jankauskas, Simonas Paulius (86 min. Simonas Urbys), Rolandas Baravykas, Gabrielius Micevičius, Rokas Lekiatas. Vyr. treneris Mindaugas Čepas.

Atsargoje: Gustas Baliutavičius, Ernestas Pilypas, Justas Petravičius, Rimvydas Sadauskas, Emilis Gasiūnas, Gabijus Micevičius, Mantas Pikčiūnas, Nojus Vytis Audinis.