Neįgaliesiems

LFF techninio departamento seminaras apie 8×8 žaidimo formatą subūrė trenerius

Lietuvos futbolo federacijos Techninis departamentas tęsia atvirųjų seminarų ciklą – šįkart 121 jaunimo ugdymo organizacijų treneriai pasinaudojo galimybe susipažinti su moderniomis 8×8 žaidimo taktinėmis ir techninėmis subtilybėmis.

Dalyviai sausio 26-ąją įgijo teorinių ir praktinių žinių apie 8×8 formato žaidimą, treniruotes ir trenerių kompetencijas iš LFF specialistų: techninio direktoriaus Patrick De Wilde, treniruočių turinio ir moterų futbolo plėtros vadovo Céderique Tulleners, RSC „Anderlecht“ ugdymo programos projekto vadovo Deimanto Bičkos, seminarų projekto vadovo Luko Artimavičiaus.

Kaip pažymi LFF techninis direktorius Patrick De Wilde, šis seminarų ciklas atliepia 2020–2024 m. LFF techninėje strategijoje iškeltą užduotį edukuoti trenerius bei skatinti tarpusavio komunikaciją tarp trenerių, akademijų ir klubų.

Vasario mėnesį lauks dar daugiau atvirųjų seminarų, skirtų Lietuvos futbolo treneriams ir susidomėjusiems bendruomenės nariams.

Susipažinti su LFF Techninio departamento parengtais leidiniais apie 5×5, 8×8, 11×11 žaidimų modelius ir treniruočių struktūros videomedžiaga galima lff.lt svetainės skiltyje „The Central Circle“.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS