Neįgaliesiems

LFF techninis departamentas pristatė Regioninių treniruočių centrų projektą

Siekdamas įgyvendinti Lietuvos jaunųjų futbolininkų ugdymo bei vieningą skautavimo ir atrankos sistemą, LFF techninis departamentas inicijuoja Regioninių treniruočių centrų projektą.  

2020 metais pradėta atvirųjų žaidėjų treniruočių serija leido įvertinti visų Lietuvos regionų jaunųjų futbolininkų potencialą. Šio atlikto darbo tęsinys – rugsėjo 29 dieną startuosiantis Regioninių treniruočių centrų projektas, kuriuo bus sudarytos sąlygos konkrečiais laikais ir vietose suburti gabiausius futbolininkus. 

Rugsėjo 22 dieną surengtas LFF Techninio departamento susirinkimas su 16 trenerių iš keturių Lietuvos regionų, pristačius projekto turinį ir tikslus, kurie apibrėžti LFF techninėje strategijoje.

Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose įsikūrusiuose centruose šį rudenį bus surengtos treniruotės 2008 ir 2009 m. gimimo žaidėjams, kurie sulauks kvietimo iš Techninio departamento. Jos vyks 2-ąjį ir 4-ąjį kiekvieno mėnesio trečiadienį ir sutelks viename centre 22 futbolininkų grupę, įskaitant 2 vartininkus. Treniruotėse dalyvaus už atranką atsakingi regionų treneriai ir jiems talkins Lietuvos nacionalinių jaunimo rinktinių treneriai. 

Duomenys apie žaidėjų pažangą bus fiksuojami „ProSoccerData“ platformoje, kurie bus prieinami futbolininkų atstovaujamoms organizacijoms. 

Regioninės treniruotės vyks vienu metu – rugsėjo 29, spalio 13 ir 27 dienomis – Vilniaus LFF stadione, LFF Kauno treniruočių centre, Klaipėdos FM stadione ir Šiaulių Gytarių stadione. 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS