Neįgaliesiems

LFF vadovai dalyvavo FIFA viršūnių susitikime

Pirmą pasaulio čempionato dieną Katare įvyko FIFA viršūnių susitikimas, kuriame dalyvavo visų narių atstovai.

Lietuvai susitikime atstovavo LFF prezidentas Tomas Danilevičius, generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius bei pirmasis viceprezidentas Mindaugas Bondauskis.

Visų pirma FIFA vadovai tarė įžanginius žodžius, o vėliau renginio dalyvius pasveikino FIFA prezidentas Gianni Infantino – paaiškėjo, kad 2023-ųjų kovą vyksiančiuose rinkimuose jis bus vienintelis kandidatas, tad bus perrinktas dar vienai kadencijai.

„Esu neįtikėtinai pagerbtas, kad sulaukiau palaikymo iš daugiau nei 200 šalių iš visų žemynų. Tai parodo, kad tikrai esame vieningi. Norime, kad futbolas eitų į priekį, tad su visomis konfederacijomis toliau dirbsime ateinančius ketverius metus ir darysime viską, kad futbolas taptų dar didesnis“, – kalbėjo FIFA vadovas.

Prezidentas taip pat atskleidė, jog per metus FIFA pajamos siekė 7,5 miljardo dolerių, o tai – milijardu daugiau, nei buvo planuota. Kadangi planuojamos metų pabaigoje išlaidos sieks apie 6,5 miljardo dolerių, likęs milijardas nedelsiant sugrįš į futbolą.

„Turėsime maždaug milijardą dolerių siekiantį perviršį, kurį iškart galėsime investuoti į futbolą, kad jis ir toliau galėtų sparčiai augti. Norėčiau pasveikinti jus visus, nes šie rezultatai yra atspindys visų mūsų bendro darbo“, – į susitikimo dalyvius kreipėsi G. Infantino.

Taip pat susitikimo metu klausimų-atsakymo sesijoje sudalyvavo FIFA pasaulinės plėtros vadovas, buvęs žinomas treneris Arsene`as Wengeras bei moterų futbolo atstovė Jill Ellis, o FIFA teisėjų komiteto vadovas, buvęs legendinis teisėjas Pierluigi Colina papasakojo apie tai, kaip technologijos toliau gali būti ir bus integruojamos į žaidimą, siekiant jį padaryti dar labiau elitinį.

FIFA.com informacija;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS