Neįgaliesiems

LFF vadovai išklausė Trenerių tarybos idėjas

Sausio 8 d. (antradienį) Kaune vyko Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Trenerių tarybos posėdis, kuriame patyrę specialistai su LFF prezidentu Tomu Danilevičiumi ir generaliniu sekretoriumi Edgaru Stankevičiumi aptarė trenerių ir futbolininkų rengimo, meistriškumo ugdymo ir kitus klausimus.

2015 metais LFF Vykdomojo komiteto sprendimu įkurta Trenerių taryba veikia, kaip patariamasis VK organas bei teikia išvadas ir rekomendacijas šalies futbolo vystymo, Lietuvos rinktinių trenerių veiklos ir jaunimo ugdymo klausimais.

Antradienį vykusiame posėdyje buvo diskutuojama apie svarbiausias dabartines Lietuvos futbolo problemas: jaunųjų futbolininkų meistriškumo kokybės ugdymą ir futbolininkų rengimą, trenerių kvalifikacijos kėlimą bei Nacionalinės futbolo akademijos veiklos perspektyvas. Taip pat apžvelgti visų Lietuvos futbolo rinktinių pasirodymai per visą nepriklausomybės atkūrimo laikotarpį.

Aktyvioje diskusijoje su Trenerių tarybos nariais dalyvavo LFF vadovai T. Danilevičius ir E. Stankevičius, taip pat LFF Vykdomojo komiteto nariai Vidmantas Butkevičius ir Artūras Krukis.

„Mums buvo reikalinga ši produktyvi diskusija. Trenerių tarybos nariai yra patyrę savo srities specialistai ir, prieš priimant atitinkamus sprendimus, norėjome išgirsti jų nuomonę. Kalbėjomės apie nacionalinės rinktinės trenerio poziciją, galimybes patobulinti bendrą treniravimo procesą, kaip galėtų keistis trenerių techninis darbas ir žaidėjų ugdymo kokybė. Išgirdome tokių minčių, kurias tikrai galime pritaikyti ir savo veikloje. Ateityje tokie susitikimai bus organizuojami dažniau“, – teigė LFF prezidentas Tomas Danilevičius.

„Prieš akis mūsų laukia atsakingų sprendimų priėmimas ir mums buvo labai svarbu išgirsti LFF Trenerių tarybos – vieno svarbiausių Vykdomojo komiteto patariamųjų organų – narių nuomonę, kaip galėtų būti sistemiškai tobulinamas mūsų šalies futbolo trenerių ir futbolininkų rengimas, trenerių techninis darbas su nacionalinėmis rinktinėmis ir kiti aspektai.  Iš šios diskusijos išsinešėme gerų idėjų ir tai tik įrodo, jog naudinga išgirsti savo srityje kompetentingų žmonių nuomonę“, – pasakojo E. Stankevičius.

LFF Trenerių tarybos pirmininkas Benjaminas Zelkevičius taip pat džiaugėsi įvykusia diskusija: „Tokie ir turi būti posėdžiai – juose dalyvauja vadovai ir Vykdomojo komiteto nariai, kurie mus išgirsta ir kartu produktyviai kalbamės apie tai, kaip reikėtų gerinti dabartinę situaciją. Šiuo metu neturime gero techninio ir fizinio futbolininkų parengimo, o Nacionalinė futbolo akademija per 11 metų veikimo laikotarpį nedavė tokių rezultatų, kokių norėtume. Tai taip pat tiesiogiai susiję su rinktinių rezultatais. Todėl džiugu, jog federacijos vadovai tai supranta, nori gerinti trenerių ir žaidėjų rengimo kokybę bei jiems svarbi mūsų nuomonė sprendžiant šias problemas. Sutarėme, jog Trenerių tarybos, visos trenerių bendruomenės ir vadovų tarpusavio komunikacija ateityje stiprės, o tokių naudingų diskusijų bus daugiau“.  

Antradienį LFF Trenerių tarybos posėdyje dalyvavo jos nariai B. Zelkevičius, Kęstutis Latoža, Algimantas Liubinskas, Algirdas Klimkevičius, Povilas Grigonis, Virginijus Liubšys, Rimantas Viktoravičius, Rimantas Skersys, Šenderis Giršovičius, Rimvydas Kochanauskas, Romas Lavrinavičius ir Vytas Jančiauskas. Taip pat posėdyje savo mintimis apie Lietuvos nacionalinės rinktinės rezultatus pasidalijo VDU Švietimo akademijos docentas Donatas Gražulis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS