Neįgaliesiems

LFF vadovai lankėsi Kretingoje

Nauja dirbtinė futbolo danga šiemet atkeliaus į Kretingą, patvirtino ketvirtadienį su Kretingos rajono meru Antanu Kalniumi susitikęs Lietuvos futbolo federacijos (LFF) generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Savivaldybė savo ruožtu baigia atlikti dirbtinės futbolo dangos aikštės pagrindo įrengimo darbus ir pradeda tvarkyti aikštės bei greta statomo Kretingos sporto ir sveikatingumo centro prieigas.

„Kartu su pirmuoju LFF viceprezidentu Vidmantu Butkevičiumi ir Klaipėdos apskrities futbolo federacijos prezidentu Rimantu Žvingilu turėjome produktyvų apsilankymą Kretingoje, kur aptarėme stadiono dirbtinės dangos klausimus, – sakė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius. – LFF Vykdomajame komitete priėmėme sprendimą, kad apskritims padėsime su dangomis. Jau skyrėme dangas Baltijos futbolo akademijai ir Šiauliams, o iki šių metų pabaigos planuojame skirti dirbtines dangas Pilaitės stadionui, Kauno rajonui ir Klaipėdos apskričiai, tiksliau – Kretingai. Planuojame iki metų pabaigos Kretingoje įrengti pilnų matmenų dirbtinę futbolo aikštę“.

Rajono vadovo teigimu, greta Kretingos stadiono atsirasiančioje dirbtinės dangos futbolo aikštėje šiuo metu baigiami pagrindo įrengimo darbai. Ketvirtadienio susitikimo metu nuspręsta, kad rangovui baigus visus darbus, jų kokybė bus tikrinama į pagalbą pasitelkus LFF specialistus.

„Naujai įrengtoje dirbtinės dangos futbolo aikštėje sportuojantiems kretingiškiams taip pat turi būti sudaryta galimybė patogiai persirengti, pasinaudoti tualetais ar dušais. Todėl su LFF generaliniu sekretoriumi sutarėme, kad laikinai, iki bus baigti Kretingos sporto ir sveikatingumo centro statybos darbai, sportininkai galės naudotis greta esančia stadiono infrastruktūra“, – sakė A. Kalnius.

Šią savaitę pradedami ir naujojo Kretingos sporto ir sveikatingumo centro bei dirbtinės dangos futbolo aikštės prieigų tvarkymo darbai. Jų metu bus rekonstruota Savanorių gatvę ir Žemaičių alėja jungianti bevardė gatvė, įrengti nauji šaligatviai, virš 80 naujų automobilių stovėjimo vietų, nauja, visa teritoriją juosianti tvora, įvairūs mažosios architektūros elementai, specialios tinklinės kamuolių gaudyklės bei kt. Taip pat teritoriją apjuos nauji želdynai. Vietoj senų liepų, bus pasodinti nauji medžiai – 61 mažalapė liepa ir 8 skiepyti ąžuolai. Prieigų tvarkymo darbus planuoja atlikti iki šių metų pabaigos.

Informacija: Kretingos rajono savivaldybė

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS