Neįgaliesiems

LFF vadovai susitiko su Seimo nariais

Gruodžio 8 d. Lietuvos Respublikos Seimo grupės „Už Lietuvos futbolo ateitį“ nariai  susitiko su Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentu Edvinu Eimontu ir LFF generaliniu direktoriumi Nerijumi Dunausku.

LFF prezidentas E. Eimontas Seimo nariams apibūdino problemas, kurios kyla dėl futbolui skirtos infrastruktūros, dėl partnerystės su savivaldybėmis ir švietimo sistemos vadovais, dėl pasirašytos Konvencijos prieš manipuliacijas sporto varžybomis įgyvendinimo.

Laikinosios parlamentinės grupės pirmininko pavaduotojas Arvydas Anušauskas parlamentinės grupės narius ir futbolo federacijos vadovus supažindino su VšĮ futbolo mokykla „Ataka“ ir Labdaros ir paramos fondo „Padėk gatvės vaikams“ gautu laišku apie įgyvendinamą projektą, kuriame mokomi žaisti futbolą vaikai iš socialinės rizikos ir nepasiturinčių šeimų, iš globos namų.

Seimo nario A. Anušausko teigimu, parlamentinė grupė „Už Lietuvos futbolo ateitį“ dabar sau išsikėlė keletą tikslų – pirmiausia susitikti su Kūno kultūros ir sporto departamento bei Švietimo ir mokslo ministerijos atsakingais pareigūnais ir išsiaiškinti, kaip būtų galima efektyviau panaudoti futbolo populiarinimui ir vaikų įtraukimui per neformalaus vaikų švietimo krepšelį. Taip pat, kokie gali būti sukurti įrankiai realizuojant Konvencijos prieš manipuliacijas sporto varžybomis nuostatas.

Numatyti ir dar vėlesni susitikimai – Seimo narys Laurynas Kasčiūnas organizuos susitikimą su „Žalgirio“ stadiono idėjos rėmėjais.

Parlamentinėje grupėje dalyvauja LR Seimo nariai Virgilijus Alekna, Arvydas Anušauskas, Mindaugas Bastys, Laurynas Kaščiūnas, Juozas Olekas ir Virginijus Sinkevičius.

Pagal lrs.lt informaciją.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS