Neįgaliesiems

LFF vadovai turėjo oficialų vizitą Panevėžyje

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Tomas Danilevičius, generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius ir pirmasis LFF viceprezidentas bei Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacijos prezidentas Vidmantas Butkevičius lankėsi Panevėžyje.

Vizito metu LFF vadovai susitiko su Panevėžio miesto meru Ryčiu Račkausku, sporto skyriaus vedėju Justinu Jasiukaičiu bei Panevėžio apskrities futbolo federacijos prezidentu Dariumi Butkumi.

Susitikimo metu buvo aptarti infrastruktūriniai projektai bei miesto investijos per pastaruosius dvejus metus. Vizito metu taip pat buvo aplankytas atnaujintas Aukštaitijos stadionas.

„Džiaugiamės darbu, kurį atliko Panevėžio miestas investuodamas į futbolo infrastruktūrą, – kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius. – Aplankėme atnaujintą stadioną ir aptarėme galimybę Panevėžyje surengti Hegelmann LFF taurės finalines rungtynes. Manau, kad Panevėžys turi realų šansą įgyvendinti šią futbolo šventę.“

 

Panevėžio miesto atstovai neslepia ambicijų plėtoti salės futbolą, tad buvo aptartos šio sporto vystymo galimybės. Taip pat LFF vadovai domėjosi galimybę Panevėžyje įrengti paplūdimio futbolo aikštę.

„Panevėžys nuo seno garsėja savo sportininkais ir jų rezultatais. Džiugu, kad augantis miesto dėmesys sportui vertinamas ir aukščiausiu lygiu. Šiandien Panevėžyje matome Lietuvos futbolo federacijos vadovus. Panevėžio miesto savivaldybė deda daug pastangų, gerindama sporto, tame tarpe futbolo, infrastruktūrą, tą manau puikiai matote jūs ir galite įvertinti“, – spaudos pranešime teigė Panevėžio miesto meras R. Račkauskas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS