Neįgaliesiems

LFF vartininkų sertifikato diplomus įgijo 13 specialistų

Lietuvos futbolo federacija kartu su Futbolo trenerių rengimo asociacija šiemet surengė vartininkų trenerių sertifikato mokymus, kuriuose dalyvavo 13 mūsų šalies trenerių.

Mokymų programą sudarė du moduliai, mikrogrupių susitikimai klubuose, kuriuose treneriai atliko praktinius užsiėmimus.

Mokymuose dalyvavo: Orestas Apočkinas, Kasparas Guobys, Aleksas Kazlauskas, Vladislav Korovin, Darius Kublickas, Justinas Lesickas, Sidas Mačaitis, Sergej Palijčuk, Evaldas Petrovičev, Vilius Stebrys, Povilas Survila, Vladimiras Taločkovas, Giedrius Zenkevičius.

LFF vartininkų trenerių rengimo vadovas Audrius Paškevičius atskleidė išsamiau apie įvykusių mokymų reikšmę bei būsimus planus, susijusius su vartininkų ruošimo sritimi.

„Šis mokymo kursas yra be galo svarbus pradedantiesiems jauniems treneriams. Pradedant trenerio darbą, labai svarbu atlikti teisingai pirmuosius žingsnius bei gerai suprasti ir suformuoti bazinius vartininkų treniravimo principus.

Mokymuose kelti klausimai, kuriame amžiuje ir į ką svarbiausiai reikėtų kreipti dėmesį treniruojant jaunus vartininkus, tam, kad nereikėtų vaikų treniruoti kaip suaugusių ir suaugusiųjų netreniruoti kaip vaikų? Kuriame amžiuje treniruoti technikos elementus bei kada jau kreipti dėmesį į taktines užduotis bei jų išpildymą?

Kursų metu treneriai turėjo galimybę susipažinti su šiuolaikiškais treniravimo metodais bei patys praktiškai vesti treniruotę pagal naujausius reikalavimus. Daugumai trenerių tai buvo nauja ir nepažįstama patirtis. Sertifikato mokymai yra pirmas žingsnis siekiantiems UEFA vartininkų kategorijos licencijos. Kitas LFF vartininkų trenerių sertifikatas numatomas rugsėjo mėnesį.

Gegužės 20 ir 21 dieną Kaune vyks vartininkų trenerių seminaras, kurio svečias bus Justinas Gasiūnas – buvęs Lietuvos nacionalinės rinktinės, Splito „Hajduk“, Kretos „OFI“ klubų vartininkų treneris. Jis pasidalins naujausiomis vartininkų rengimo tendencijomis. Visiems vartininkų treneriams, norintiems susipažinti su vartininkų rengimo naujienomis, rekomenduojame dalyvauti šiame renginyje“, – teigė Audrius Paškevičius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS