Neįgaliesiems

LFF viceprezidentas Pietų Korėjoje susitiko su šios šalies futbolo vadovais

LFF 1-asis viceprezidentas Remigijus Daugėla kartu su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovais verslo reikalais lankosi Pietų Korėjoje ir šioje šalyje, padedant Lietuvos ambasadoriui, susitiko su šios šalies futbolo vadovais.

„Iškart užbėgant už akių galimiems klausimams – šis mano vizitas mūsų federacijai nekainavo nė cento, – šyptelėjo R. Daugėla. – Šioje šalyje tenka lankytis verslo reikalais, tačiau su mūsų ambasadoriaus Pietų Korėjoje pagalba pavyko suderinti susitikimą ir su Pietų Korėjos futbolo asociacijos atstovais“.

Pietų Korėjos futbolo asociacijoje LFF 1-asis viceprezidentas lankėsi kartu su Lietuvos ambasadoriumi Ričardu Šlepavičiumi.

„Labai norisi padėkoti ambasadoriui už jo pagalbą tarpininkaujant ir padedant derinti šį susitikimą, ambasadoriaus ir visos ambasados prisidėjimas buvo itin svarbus“, – teigė jis.

Šiuo metu Pietų Korėjos futbolo asociacijos prezidento pareigas eina Chung Mong-Gyu, jis asociacijai vadovauja nuo 2013-ųjų ir prieš porą metų pradėjo trečiąją savo kadenciją.

„Labai vertiname tai, kad Pietų Korėjos futbolo asociacijos atstovai su prezidentu rado laiko susitikimui.

Mūsų federacija nuolat ieško naujų partnerysčių galimybių, o Pietų Korėja savo regione yra viena geriausiai ir solidžiausiai dirbančių organizacijų, o apie tai kalba ir jų rinktinių rezultatai, išauginamų aukšto lygio žaidėjų skaičiai.

Susitikimo metu pavyko aptarti bent kelias temas, o smagiausia dėl to, kad Pietų Korėjos atstovai mato mūsų įdirbį konkrečiai futsalo srityje. Susilaukėme iš jų atstovų ne vieno gero žodžio ir kalbėjome apie skirtingas galimybes, kokio pobūdžio bendradarbiavimą ateityje galėtume inicijuoti.

Pietų Korėja nori stiprinti salės futbolo vystymą ir kaip galimus mentorius mato būtent mūsų šalies salės futbolo rinktinę bei personalą. Taip pat buvo aptartas ir bendradarbiavimas salės futbolo teisėjų kvalifikacijos kėlime, nes mūsų šalies arbitrai taip pat yra puikiai vertinami.

Mūsų federacijos darbas rengiant FIFA pasaulio salės futbolo čempionatą ir dabar gautos teisės kartu su kolegomis iš Latvijos organizuoti UEFA Europos salės futbolo čempionatą yra matoma ir vertinama, todėl gautas pasiūlymas prisidėti prie Pietų Korėjos salės futbolo vystymo ir dalintis mūsų patirtimi tikrai džiugina“, – sakė R. Daugėla.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS