Neįgaliesiems

LFF videotreniruotės – Antakalnio moksleivių nuotolinio ugdymo dalis

Dėl COVID-19 pandemijos Lietuvos vaikų bendrojo lavinimo procesas persikėlė į virtualią erdvę. Su poreikiu nuotoliniu būdu organizuoti ugdymo pamokas susidūrę kūno kultūros mokytojai pasitelkė LFF Techninio departamento medžiagą.

Kovo ir balandžio mėnesį LFF Techninis departamentas publikavo 5×5, 8×8, 11×11 žaidimo modelio knygas bei parengė videotreniruočių ciklą futbolininkams treniruotis namų sąlygomis.

Nurodytą medžiagą pritaikė Vilniaus Antakalnio gimnazijos ir progimnazijos kūno kultūros mokytojas Šarūnas Ragauskas.

„Vaikams į užduotis iš pradžių įdėjau Audriaus Paškevičiaus pratimus vartininkams. Pastebėjau, kad nemažai vaikų, ypač pradinukai, savo noru stoja į vartus, todėl ir pasiūliau šią treniruotę. Mažiems, o taip pat ir didesniems tinka Cederique Tulleners technikos įgūdžių treniruotės.

Treniruotės patalpintos į „TAMO“ elektroninį dienyną ir atsiųstos pradinukams ir gimnazistams. Su gimnazistais per nuotolines pamokas pasikalbame apie šiuos pratimus, paraginu juos treniruotis ir šie patikino, kad pratimus atlieka“, – teigė Šarūnas Ragauskas.

Antakalniečiai puoselėja moksleivių futbolo tradicijas. Šiemet gimnazijoje buvo surengtas tradicinis salės futbolo turnyras, kuriame paminėta šios gimnazijos komandos 10 metų sukaktis. Šarūnas Ragauskas darbuojasi ir kaimyninėje Antakalnio progimnazijoje, siekdamas užkrėsti meilę futbolui ir jaunąją kartą, kurį anksčiau išmėgino jėgas masinio futbolo žaidynėse „LadyGolas“ ir „Pradinukų lyga“.

„Pandemija sugriovė daug planų. Tris metus būrėm gimnazijos merginų futbolo komandą ir būtumėm pirmą kartą sudalyvavę Vilniaus gimnazisčių čempionate, liko nesužaistos pačios Antakalnio gimnazijos čempionato finalinės rungtynės. Tačiau, nepaisant dabartinės situacijos, ir toliau puoselėsim futbolą, ypač turint tokį didelį palaikymą ir pagalbą“, – pažymėjo Šarūnas Ragauskas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS