Neįgaliesiems

LFF VK posėdyje – dėmesys jaunimo ugdymui

Vasario 14 d  Kaune vyko Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Vykdomojo komiteto (VK) posėdis, kuriame nagrinėti ir priimti sprendimai dėl šių metų varžybų sezono.

Vykdomajam komitetui LFF prezidentas Tomas Danilevičius trumpai pristatė apskričių vystymo projektą. Jam vadovaus buvęs žymus šalies futbolininkas Deividas Šemberas. UEFA vadybos kursuose žinias gilinantis D. Šemberas vyks į Lietuvos futbolo apskritis diskutuoti su jų vadovais apie aktualiausius veiklos klausimus bei kartu su LFF vadovais planuos jų vystymo strategiją.

LFF VK posėdyje daug dėmesio sulaukė užsieniečių A ir Pirmos lygos komandų sudėtyje apmokestinimas. Komiteto sprendimu, klubai turės sumokėti po 500 eurų už kiekvieno užsieniečio registraciją. Gautos lėšos keliaus į programos „Lietuvos jaunimo integracija į profesionalų vyrų futbolą“ fondą. Programos tikslas – finansiškai skatinti Lietuvos futbolo klubus investuoti į jaunimo ugdymą ir motyvuoti klubų komandas, kurios sezono metu suteikė jauniesiems žaidėjams lietuviams daugiausiai žaidybinės praktikos. Sezono pabaigoje klubų komandos, surinkusios savo pirmenybių įskaitoje daugiausiai Programos taškų, kurie skiriami priklausomai nuo to, kiek žaidybinio laiko komanda suteikia jauniesiems Lietuvos žaidėjams, pelno lėšas iš finansinio fondo.

Posėdyje diskutuota ir dėl jaunųjų futbolininkų integravimo aukščiausiuose Lietuvos divizionuose. VK priėmė sprendimą, jog Pirmoje lygoje žaidžiančios komandos savo startinėje sudėtyje turės įtraukti bent du jaunus žaidėjus (vieną iki 21 metų ir vieną iki 19 metų amžiaus) ir suteikti jiems visą žaidžiamų rungtynių laiką (90 minučių).

Taip pat komitetas patvirtino Lietuvos futbolo klubų asociacijos A lyga prašymą skirti 40 tūkst. eurų paramą čempionato organizavimui, futbolo plėtojimui ir vystymui.

VK nariai vienbalsiai priėmė sprendimą įtraukti „Kauno Žalgirio“ klubą į 2018 metų A lygos čempionato sudėtį. Posėdyje patvirtinti ir šių metų LFF varžybų nuostatai, A lygos ir Pirmos lygos kalendorius bei LFF žaidėjų statuso ir perėjimo iš klubo į klubą reglamento naujos redakcijos bei Elitinės jaunių lygos 2018 metų čempionato nuostatai.

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS