Neįgaliesiems

LFML „Hummel“ 7×7 čempionato III turas vyks Gargžduose

Lietuvos futbolo mėgėjų lygos ir LFF organizuojamo „Hummel“ 7×7 čempionato III turas vyks Gargžduose.

III turo kovų, kurios rugpjūčio 12 d. vyks Gargždų miesto stadione, pradžia – 11:00 val. Komandos šio turo metu sužais po dvejas rungtynes.

Atidarymo rungtynės. III turą atidarys „Klaipėda City“ (5 taškai) – „Telšių FMA“ (3 tšk.) ir po 6 taškus savo sąskaitose turinčių FK „Jakų“ bei „Kėdainių“ rungtynės.

Centrinė dvikova. 16:00 val. FK „Inter-veteranai“ – FCI. Antroje vietoje su 10 taškų kolkas žengiantys Visagino atstovai FK „Inter-veteranai“ susigrums su laipteliu žemiau esančiu FCI iš Vilniaus (9 tšk.), skaičiuojančiu jau trijų iš eilės pergalių seriją. Kokias sudėtis sekmadienį į Gargždus atsiveš abi komandos sužinosime jau greitai, tačiau būtų labai įdomu išvysti rezultatyviausiųjų dešimtuke esančių žaidėjų pasirodymus: visaginiečių atstovų ten yra net keturi (A. Lebedev ir A. Zajarin (po 7 įvarčius), J. Cimuškin ir A. Naumov (po 6 įvarčius)), o vilniečių – du (E. Bublevič ir E. Grudinskij – po 6 įvarčius).

Kaip seksis lyderiui? Visas ketverias rungtynes čempionate laimėję Kauno atstovai FK „Feniksas“ III ture susitiks su dvi paskutines vietas užimančiomis komandomis – kartą laimėjusia „Telšių FMA“ ir netikėtai vis dar be taškų esančiu Marijampolės „Eurostandartu“.

Kiti pajūrio komandų iššūkiai. Klaipėdos miestui atstovaujantys „Klaipėda City“ antrąjį savo susitikimą žais prieš FK „Kauną“ (6 tšk.), o Klaipėdos rajono atstovų FK „Jakų“ ir FK „Eurostandarto“ rungtynėmis pasibaigs III turas.

Įtampa lentelės viduryje. 4-7-ąją vietas užimančios komandos savo sąskaitose turi po šešis taškus. Tai jau minėti FK „Kaunas“, „Kėdainiai“ ir FK „Jakai“. Tiek pat taškų turi ir Panevėžio „Sportidus“, kurie turi tikrai didesnių ambicijų nei dabar užimama 6-oji vieta. Jiems III turas gali būti kertinis, tad galima neabejoti, jog prieš „Sportidus“ nebus lengva ne tik STIHL (Kauno raj.) (3 tšk.), bet ir FCI.

Kitos rungtynės. FK „Kaunas“ – STIHL, FK „Inter-veteranai“ – „Zanavykas“ (Šakiai), „Kėdainiai“ – „Zanavykas“. 

LFML „Hummel“ 7×7 čempionato III turo tvarkaraštis čia.

IV čempionato turas rugpjūčio 26 d. vyks Vilniuje, o paskutinysis, V turas, rugsėjo 9 d. – Kaune.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS