LFSL: Vilniaus TECH sostinėje neprilygo VDU

Paskutinėse aštuntojo turo Lietuvos studentų futbolo lygos rungtynėse Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentai 0:3 nusileido Vytauto Didžiojo universiteto rinktinei. Pastaroji dar labiau padidino atotrūkį tarp prizines ir ne prizines vietas užimančių komandų.

Savo potencialą šiose rungtynėse VDU pademonstravo nesužaidus nė minutės. Dešiniuoju kraštu prasidėjusi ataka persikėlė į aikštės vidurį ir maždaug iš 14 metrų 57 rungtynių sekundę pasižymėjo Reinas Batutis.

Vilniečiai buvo pasiųsti į šiokį tokį nokdauną, o jų svečiai iš Kauno buvo arčiau antrojo rungtynių įvarčio, kol, galiausiai, tas įvartis buvo pasiektas. Tautvydui Šiugždiniui kamuolys buvo perduotas į aikštės vidurį, šis pabėgo nuo varžovų gynėjų, o atsidūręs vienas prieš vartininką, pasiuntė kamuolį į vartus.

Dar iki pertraukos Vilniaus TECH varžovams pagrasino tolimu baudos smūgiu, kauniečiai – aštresne ataka, bet realaus pavojaus nei vieniems, nei kitiems vartams nebuvo.

Po pertraukos VDU visiškai perėmė iniciatyvą ir buvo tik laiko klausimas, kada bus įmuštas trečiasis įvartis. Po kelių iš eilės nerealizuotų šansų R. Batutis atsidūrė vienas prieš vartininką ir, iš esmės, uždarė rungtynes.

Per likusį laiką Vilniaus TECH galėjo pelnyti garbės įvartį, tačiau to nepadarė.

Po šios pergalės kauniečiai su 12 taškų įsitvirtino trečioje turnyro lentelės vietoje. Nuo poziciją aukščiau užimančio Klaipėdos universiteto VDU skiria trys taškai, o nuo ketvirtoje pozicijoje esančių KTU studentų – keturi. Vilniaus TECH lieka su vienu tašku.