Neįgaliesiems

Liepą dominavęs „Šiaulių“ puolėjas – geriausias Optibet A lygos mėnesio žaidėjas

Šiame „Optibet A lygos“ sezone nėra itin daug atakuojančių žaidėjų benefisų, tačiau vienam futbolininkui tą pavyko padaryti jau pirmose savo rungtynėse.

FA „Šiauliai“ puolėjas Oleksijus Ščebetunas debiutiniame mače išsiskyrė „hetriku“ ir toliau nemažino apsukų – būtent jis tapo geriausiu liepos mėnesio čempionato žaidėju. Tai paaiškėjo suskaičiavus tv3.lt portale surengtos sirgalių apklausos balsus bei žurnalistų įvertinimus.

25-erių ukrainietis pirmą kartą „Optibet A lygoje“ pasirodė liepos 3 dieną ir tada Telšių „Džiugui“ atseikėjo „hetriką“. Per kitas ketverias praėjusio mėnesio rungtynes su Marijampolės „Sūduva“, „Jonava“ ir Vilniaus „Riteriais“ O. Ščebetunas pasižymėdavo po kartą, tad jo sąskaitoje liepą – 7 įvarčiai bei rezultatyvus perdavimas.

Šiuo metu per vos aštuonerias rungtynes Saulės miesto klubo atakų lyderis įmušė 8 įvarčius bei 2 kartus rezultatyviai asistavo komandos draugams.

Lygos rėmėjo „7Pack“ prizo sulauksiantis O. Ščebetunas pripažino, kad tokiems pasirodymams paskatino puikiai jį priėmusi aplinka.

„Visų pirma, norėčiau padėkoti treneriui ir visam komandos kolektyvui, kurie svariai prisidėjo prie šio įvertinimo. Nuo pat pirmos dienos pajutau pasitikėjimą ir tikėjimą manimi. Žinote, komandoje be šių vertybių visada sunku parodyti geriausias savo savybes, o kai žaidėjas tai mato ir jaučia, kaip su juo yra elgiamasi, tai jį įkvepia ir suteikia dar daugiau jėgų tiek aikštėje, tiek už jos ribų. Na, o be komandos draugų nebūtų ir įvarčių, todėl šis įvertinimas priklauso ir mano labai stipriai ir vieningai komandai.

Likusiai sezono daliai tikslas yra kiekvienose rungtynėse pasiekti tik teigiamą rezultatą, duoti gerą kovą varžovams ir stengtis pelnyti įvartį kiekvienose rungtynėse. Taip pat pasinaudodamas proga norėčiau padėkoti visai organizacijai, jog patikėjo manimi ir be abejonės sėkmingai besiformuojančiai Šiaulių futbolo aistruolių bendruomenei, kurios palaikymas per šį laikotarpį tiek man, tiek visai komandai suteikė dar daugiau jėgų ir stimulo stengtis ginti šio miesto garbę“, – pasakojo puolėjas.

Kovą geriausiu „Optibet A lygos“ mėnesio žaidėju tapo „Panevėžio“ vartininkas Rafaelis Broetto, balandį – pastarojo komandos draugas Linas Klimavičius. Gegužės mėnesį geriausio žaidėjo laurus susižėrė „Sūduvos“ ispanas Xabi Auzmendi, o birželį – Vilniaus „Žalgirio“ brazilas Renanas Oliveira.

Lygos rėmėjo „Customprocard“ kortelė O. Ščebetunui bus įteikta artimiausiose šiauliečių namų rungtynėse „Optibet A lygoje“ – jos įvyks rugpjūčio 28 dieną.

alyga.lt informacija, Tubuko nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS