Neįgaliesiems

"Lietava" kartu su miestiečiais atšventė Jonavos gimtadienį

fklietava.lt

Jonava pažymėjo savo 266-ąjį gimtadienį. Šeštadienį, rugpjūčio 6-ąją, šventėje „Mes mylim Jonavą“ dalyvavo ir miesto garbę aukščiausioje šalies futbolo lygoje ginantys FK „Lietava“ žaidėjai.

Jonavos mieste savaitgalį vyko daugybė gimtadieniui paminėti skirtų renginių, o vidurdienį jonaviečių, įvairių įstaigų, organizacijų atstovai dalyvavo šventinėje eisenoje, kurios metu dalyviai pagrindinėmis miesto gatvėmis žygiavo Joninių slėnio link. Eisenoje buvo galima išvysti ir futbolo klubo „Lietava“ žaidėjus, trenerius bei atstovus. Po rytinės treniruotės ir komandos pietų į eiseną įsilieję sportininkai nešėsi klubo, kuris į aukščiausią šalies futbolo lygą grįžo po 27 m. pertraukos, vėliavą.

Šventėje žaidėjai nestokojo geros nuotaikos ir džiaugėsi, kad gina Jonavos miesto garbę. Jonų sostinėje užaugę ir čia žaisti pradėję Artūras Rocys ir Arnas Paškevičius teigė, kad savo miestui yra už daug ką dėkingi. „Visų pirma – tai yra mano gimtasis miestas, kuriame už augau, praleidau pačius įsimintiniausius ir gražiausius vaikystės metus, baigiau mokyklą, pradėjau žaisti futbolą ir kuriame yra visi mano draugai. Manau, kad tokio palaikymo, kokį mes juntame iš savo klubo gerbėjų, galėtų pavydėti kiekviena „SMScredit.lt A lygos“ ekipa. Čia žmonės, nesvarbu – ar jauni, ar seni, tikrai myli futbolą. Praeidami ir sutikdami mane gatvėje visada paklausia apie varžybas, palinki sėkmės. Žaisti savo mieste, tarp savų sienų, justi palaikymą ir matyti gausiai susirinkusius miestiečius – visai komandai yra itin svarbu ir, be abejo, malonu“, – teigė „Lietavos“ saugas A. Rocys.

„Nekantravau su visais jonaviečiais atšvęsti miesto gimtadienį, nes aš irgi mylių šį miestą. O kalbant apie jonaviečius – aš garantuotas, kad mūsų gerbėjai yra patys geriausi. Šis miestas man yra vienintelis ir toks brangus, nes Jonavoje esu gimęs ir augęs, čia mano namai. Jonavoje pradėjau savo futbolo karjerą ir dėl to esu labai dėkingas šiam miestui, kuris davė man išties daug ką“, – Jonavai gražių žodžių negailėjo A. Paškevičius.

Šventės metu buvo pakelta miesto vėliava, vyko mugė, įvairios pramoginės ir edukacinės programos, o renginį vakare vainikavo koncertas ir šventiniai fejerverkai. Visi miestiečiai toliau kviečiami palaikyti „Lietavos“ klubą, kuris artimiausias varžybas rugpjūčio 11 d. 18.00 val. Kaune žais su vietos „Stumbro“ ekipa.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS