Neįgaliesiems

Lietuva – tarp kandidatų surengti 2026-ųjų Europos futsal čempionatą

Lietuvos futbolo federacija pateikė paraišką 2026-aisiais mūsų šalyje surengti UEFA Europos futsal čempionato finalinį turnyrą.

UEFA pranešė, jog sulaukė penkių valstybių paraiškų surengti 2026-ųjų UEFA Europos futsal čempionatą. Be Lietuvos šiame sąraše taip pat yra Belgija, Suomija, Prancūzija bei Latvija.

Tiesa, dabar laukia labai ilgas pasirengimo bei savo kandidatūros pristatymo procesas, o turnyro šeimininkai paaiškės 2023-ųjų gruodį.

„Pastaraisiais metais Lietuva įrodė, jog futsalas tampa svarbia mūsų futbolo plėtros dalimi – ne sykį mūsų šalyje buvo rengiami vyrų bei moterų čempionato atrankos etapai, jau nekalbant apie praėjusių metų pasaulio futsal čempionatą.

Jo metu pasisėmėme puikios patirties ir tikime, kad ji padėtų tinkamai suorganizuoti ir Europos futsal čempionatą. Tiesa, iki to mūsų, kad mus pavyktų, laukia dar daug darbo“, – kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Primename, jog praėjusių metų rudenį Lietuvoje vyko pasaulio futsal čempionatas, vadinamas didžiausiu sporto renginiu šalies istorijoje.

Tuo tarpu pastarasis Europos čempionatas šių metų pradžioje vyko Nyderlanduose, jį, kaip ir Lietuvoje vykusias pasaulio pirmenybes, laimėjo Portugalijos rinktinė.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS