Lietuvės kontrolinėse rungtynėse nugalėjo Armėnijos rinktinę

Jerevane sužaistos pirmos rungtynės tarp Armėnijos ir Lietuvos moterų nacionalinių rinktinių, kurias rezultatu 3:1 laimėjo lietuvės.

Mūsiškės įsiveržė į priekį 7 minutę, kuomet po Ugnės Lazdauskaitės perdavimo įvarčiu pasižymėjo Judita Sabatauskaitė.

Armėnijos rinktinės vartininkei pirmo kėlinio metu teko dukart atremti J. Sabatauskaitės smūgius, o 38 minutė Liucijos Vaitukaitytės smūgiuotas kamuolys sudrebino skersinį.

Po pertraukos armėnėms mėgino perimti žaidimo iniciatyvą ir atliko porą smūgių link Medos Šeškutės ginamų vartų. Visgi, Liucijai Vaitukaitytei pavyko padvigubinti lietuvių persvarą 67 minutę, kuomet jos smūgiuotas kamuolys nuo skersinio įlėkė į armėnių vartus.

Trečiąjį įvartį mūsiškės pelnė 79 minutę – Erika Šupelytė pasižymėjo po Paulinos Sarkanaitės perdavimo.

Armėnijos rinktinės kapitonei pavyko sušvelninti rezultatą per teisėjos pridėtą laiką, realizavus baudos smūgį.

Antrąsias kontrolines rungtynes armėnės ir lietuvės sužais Jerevane pirmadienį, nuo 11 valandos Lietuvos laiku.

Rungtynių statistika: Armėnija – Lietuva 1:3 (0:1)

Jerevano futbolo akademijos stadionas, teisėja – Teona Sturua (Sakartvelas)

Įvarčiai: 90+1 min. Maral Artin (Armėnija); 7 min. Judita Sabatauskaitė, 67 min. Liucija Vaitukaitytė, 79 min. Erika Šupelytė (Lietuva)

Lietuvos moterų rinktinės sudėtis: Meda Šeškutė, Tereza Romanovskaja, Milda Liužinaitė, Karolina Jasaitytė, Loreta Rogačiova, Algimantė Mikutaitė, Ugnė Lazdauskaitė (11 min. Agnieška Kazarina), Liucija Vaitukaitytė, Monika Grikšaitė (60 min. Erika Šupelytė), Paulina Sarkanaitė (81 min. Lolita Žižytė), Judita Sabatauskaitė (46 min. Marija Galkina). Atsargoje: Aušrinė Bikutė, Viktorija Čiapaitė, Alina Špakovskaja, Austė Bernotaitė, Vismantė Čereškaitė.