Lietuvės neprilygo Bosnijos ir Hercegovinos salės futbolininkėms

Prienų arenoje įvyko antroji UEFA Europos moterų Futsal čempionato atrankos turnyro diena. Lietuvos rinktinė patyrė pirmą pralaimėjimą, rezultatu 2:7 nusileisdama bosnėms.

Jau pačioje susitikimo pradžioje viešnios surengė mūsiškių vartų apgultį ir pelnė per tris minutes du įvarčius.

Savo šansu lietuvės pasinaudojo, kai 6 minutę buvo parodyta raudona kortelė bosnių vartininkei. Mažumoje žaisdamos bosnės po minutės prasižengė ir teisėja skyrė baudinį. Dovilė Dockaitė užtikrintai smūgiavo nuo 6 m atžymos ir tapo pirmojo lietuvių įvarčio autore šiame atrankos turnyre.

Po Barbaros Antonovič pražangos Bosnijos ir Hercegovinos rinktinė 9 minutę taip pat pelnė galimybę realizuoti baudinį ir ja pasinaudojo. Po keturių minučių viešnios įmušė savo ketvirtą įvartį.

Varžovės 17 minutę prasižengė šeštą kartą per kėlinį, tad lietuvės uždirbo teisę į 10 m baudinį. Dovilė Dockaitė vėl buvo taikli ir užfiksavo rezultatą 2:4.

Lietuvių viltys pakovoti dėl taškų buvo užgniaužtos antrajame kėlinyje. Vina Crnoja sėkmingai ėmėsi bosnių atakų lyderės vaidmens, pelnydama dar du įvarčius ir rungtynes baigdama savo „hetriku“. Galutinį rezultatą 38 minutę fiksavo Armina Mujanovič, apžaidusi lietuvių gynėjas ir vartininkę.

Kitose dienos rungtynėse Slovėnijos salės futbolininkės net 11:1 sutriuškino Kazachstano ekipą.

Gegužės 14 dieną bus sužaistos paskutinės C grupės rungtynės Prienų arenoje. Bosnės nuo 16 val. rungsis su Kazachstano atstovėmis, o lietuvės nuo 19:30 val mes iššūkį dvi pergales iškovojusiai Slovėnijos rinktinei.

Rungtynių statistika: Lietuva – Bosnija ir Hercegovina 2:7 (2:4)

Prienų arena, teisėjai – Florentina Kallaba (Kosovas), Darko Boskovic (Šveicarija), David Glavonjic (Švedija)

Įvarčiai: 7 (iš baudinio) ir 17 (iš baudinio) min. Dovilė Dockaitė (Lietuva); 2 ir 9 (iš baudinio) min. Branka Bagarić, 3, 24 ir 32 min. Vina Crnoja, 13 min. Merima Alibašić, 38 min. Amina Mujanović (Bosnija ir Hercegovina)

Įspėtos: 9 min. Barbara Antonovič, 12 min. Irūna Blaškytė (Lietuva); 7 min. Mirko Čampara (Bosnija ir Hercegovina)

Pašalinta: 6 min. Nikolina Todorić (Bosnija ir Hercegovina).