Neįgaliesiems

Lietuviai dalyvavo prestižiniame FIFA esporto turnyre

Šią savaitę Aironas Baniulis (FK „Sūduva“) ir Domas Burba (FC „Hegelmann“) turėjo galimybę varžytis prestižiniame EA SPORTS FIFA 23 Global Series turnyro „PLAY-IN“ etape. Abu žaidėjai šią teisę iškovojo Esporto A lygos čempionate užėmę pirmąją ir antrąją vietas.

Tai buvo pirma kartas, kai mūsų šalies atstovai turėjo progą išbandyti jėgas su pajėgiausiais pasaulio FIFA esporto žaidėjais ir klubais. Abiems atstovams sekasi gan skirtingai, bet Aironas ir Domas sutiko, kad tai buvo neįkainojama patirtis.

„Manau, kad asmeniškai man pasisekė neblogai, bet tikrai galėjau geriau. Žaidžiau prieš vienus iš geriausių FIFA esporto žaidėjų ir su kiekvienu iš jų kovojau iki paskutinės minutės. Žinoma, tai buvo tik pirmas toks mano turnyras, tad ateityje, manau, pasieksiu žymiai aukštesnių rezultatų”, – teigė “Hegelmann” atstovas Domas Burba.

Domas rungtyniavo prieš puikiai žinomų esporto ir futbolo organizacijų atstovus:

Zezinho23xX („DUX Gaming“) – pralaimėta.

Furman („Betclic Apogee Esports“) FIFAe Nations World Cup Vice Čempionas – laimėta.

„Huge_Gorilla“ (EXCEL Esports) ir buvęs FIFAe pasaulio čempionas – pralaimėta.

XampL_Xx („Dundalk FC“) ir Airijos esporto rinktinės narys – laimėta.

xfabinhoo_ – atstovaujantis Liuksemburgo esporto rinktinei – pralaimėta po pratęsimo.

Visi Domo Buros varžovai yra puikiai žinomi profesionalai, atstovaujantys nacionalinėms rinktinėms. Tuo tarpu Aironas baniulis kovojo, bet Marijampolėms atstovui nepasisekė iškovoti nė vienos pergalės. Abu žaidėjai nepateko į kitą etapą, bet neabejojama, kad ši patirtis pasitarnaus kitų metų Esporto A lygos čempionate ir tarptautiniuose turnyruose.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS