Neįgaliesiems

Lietuviai užbaigė savo kovas UEFA eEuro čempionate

Lietuvos esporto futbolo rinktinė baigė savo pasirodymą šių metų UEFA eEuro čempionate.

Antrąją grupės varžybų etapo dieną Lietuvos rinktinei nepavyko atkovoti pirmos dienos metu prarastų pozicijų ir jų žygis baigėsi jau po pirmo etapo.

Verta paminėti, jog pirmajame grupės mače Lietuvos rinktinė, kuriai atstovavo Edgaras Skrielius ir Marius Medišauskas, dviejų mačų serijoje susitvarkė su Farerų Salų komanda, kurią nugalėjo 2:1.

Būtent Farerų futbolininkai buvo vienintelė rinktinė, kurią lietuviai nugalėjo abiejuose grupės susitikimuose – pirmoje akistatoje kovo pabaigoje lietuviai šią rinktinę buvo nugalėję 3:2.

Pergalinga nata mūsiškiai žygiavo ir toliau – antrame susitikime Lietuvos rinktinė dviejų rungtynių serijoje 4:2 susitvarkė su Airijos komanda. Įdomu, kad lietuviai šį sykį prieš airius pasirodė ženkliai geriau nei kovą, mat tada varžovams dviejų rungtynių serijoje nusileido net 0:5.

Visgi, kaip paaiškėjo vėliau, tai ir buvo paskutinė mūsų rinktinės pergale šiame turnyre – lietuviai vėliau 0:6 neprilygo grupės favoritams Izraeliui (kovo mėnesį pralaimėta buvo 1:7), vėliau sekė nesėkmė 0:2 prieš Šveicariją (kovą – 2:7), o varžybos buvo užbaigtos nesėkme 1:5 prieš Belgijos komandą, su kuria kovo mėnesį buvo išsiskirta 1:1.

Į tolimesnį varžybų etapą pateko visų dešimties grupių nugalėtojai, prie jų po papildomų atkrintamųjų prisijungs dar šešios komandos, užėmusios antras vietas savo grupėse.

Pilnas antros dienos varžybų įrašas:

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS