„Lietuviai užsienyje“: G. Arlauskio titulas, A. Žulpos sugrįžimas bei K. Laukžemio įvarčiai

Jūsų dėmesiui – naujausias rubrikos „Lietuviai užsienyje“ epizodas, kuriame bus galima išvysti, kuo pastaruoju metu gyveno užsienyje rungtyniaujantys ir dirbantys Lietuvos futbolo atstovai.

Štai Giedriaus Arlauskio trofėjų lentynoje atsirado papildomas įrašas, mat praėjusią savaitę jo atstovaujamas Klužo CFR laimėjo Rumunijos Supertaurę. Klužo ekipa po baudinių serijos nugalėjo „Steaua“ futbolininkus, o lietuvis atrėmė du baudinius.

Rumunijos čempionate prasidėjo lemiamų kovų metas. Stipriausių šešių čempionato komandų turnyre Klužo komanda 3:0 sutriuškino „Clinceni Akademica“ ekipą bei turnyro lentelėje užima antrąją vietą, o pirmaujanti „Steaua“ turi vienu tašku daugiau.

Tuo tarpu Artūras Žulpa grįžo į gerai jam pažįstamą Kazachstaną. Daugiau nei penkerius metus praeityje šioje šalyje praleidęs futbolininkas sutiko su buvusio Vilniaus „Žalgirio“ trenerio Aliaksejaus Bagos pasiūlymu prisijungti prie „Aktobe“ ekipos. Ji Kazachstane šiuo metu yra šešta.

Trejose rungtynėse dėl traumos Turkijos „Erzurumspor“ komandai padėti negalėjo Arvydas Novikovas. Tiesa, pasveikęs ketvirtose rungtynėse jis savo komandai padėjo 3:2 nugalėti „Denizlispor“ futbolininkus. Per 56 žaidimo minutes A. Novikovas užsidirbo geltoną kortelę. Iki sezono pabaigos likus žaisti šešerias rungtynes, „Erzurumspor“ klubas yra devynioliktas ir trimis taškais atsilieka nuo išlikimą aukščiausioje Turkijos lygoje garantuojančios zonos.

Įvarčiais pasidžiaugti gali Lietuvos rinktinės puolėjas Karolis Laukžemis. Sugrįžęs po rinktinių pertraukos jis per ketverias rungtynes pasižymėjo dviem tiksliais smūgiais, o jo atstovaujama Kyzylordos „Kaisar“ komanda į turnyro lentelės taupyklę pridėjo penkis taškus. Šis rezultatas komandai garantuoja dešimtąją vietą keturiolikos komandų turnyre.

Daugiau apie kitus lietuvių pasirodymus – vaizdo įraše.