„Lietuviai užsienyje“: sėkminga V. Dambrausko komandos atkarpa ir šansą Italijoje pagriebęs M. Adamonis

Lietuvos futbolo federacija pristato dar vieną rubrikos „Lietuviai užsienyje“ epizodą, kuriame galėsite išvysti, kaip pastaruoju metu sekėsi užsienyje esantiems mūsų šalies futbolo atstovams.

Marius Adamonis Italijoje pagaliau sulaukė savojo šanso. „Salernitana“ klubo vartininkas tris kartus buvo mestas į kovą ir per 270 minučių nepraleido nei vieno įvarčio. „Salernitana“ 2:0 nugalėjo „Ascoli“, nulinėmis lygiosiomis sužaidė su SPAL ir „Reggiana“ ekipomis. Nepaisant tokių rezultatų ir tokio įspūdingo lietuvio pasidymo, kovo 6 dienos rungtynėse prieš „Cremonese“ M. Adamonis vėl buvo paliktas ant atsarginių suolo.

Nepaisant pralaimėjimo Plovdivo „Lokomotiv“ ekipai, Valdo Dambrausko treniruojamas Razgrado „Ludogorec“ klubas pamažu artėja prie Bulgarijos čempiono titulo.

Po šios nesėkmės, „Ludogorec“ 1:0 nugalėjo antroje pozicijoje esančią Sofijos CSKA ir 4:1 „Beroe“ ekipą. „Ludogorec“ ir CSKA čempionate jau skiria aštuoni taškai.

Per šį laikotarpį V. Dambrausko vadovaujama ekipa pratęsė žygį ir Bulgarijos taurės turnyre, kuriame pasiekė ketvirtfinalį.

Geriausias 2020 metų Lietuvos futbolininkas Arvydas Novikovas su „Erzurumspor“ komanda vėl pateko į nesėkmių ruožą. Per paskutines ketverias rungtynes komanda iškovojo vos tašką bei dvidešimties komandų turnyre vėl nukrito į aštuonioliktą vietą.

Paties A. Novikovo vaidmuo ekipoje ir toliau nenuspėjamas. Prieš „Hatayspor“ jis žaidė starto sudėtyje, prieš „Galatasaray“ liko ant atsarginių suolo, prieš „Karagumruk“ į aikštę žengė 55 minutę ir dar spėjo užsidirbti geltoną kortelę, o prieš „Goztepe“ aikštėje pasirodė 76 minutę.

Plačiau apie šių bei kitų Lietuvos atstovų pasirodymus – vaizdo įraše.