Neįgaliesiems

Lietuviško futbolo statistika – naujoje svetainėje „Lietuvosfutbolas.lt“

Šiandien startuoja Lietuvos futbolo federacijos (LFF) inicijuotas projektas – nauja interneto svetainė lietuviško futbolo gerbėjams ir statistikos mėgėjams „Lietuvosfutbolas.lt“.

Šioje svetainėje šalies futbolo mylėtojai ir patys žaidėjai ras futbolo informacinėje sistemoje (“Comet”) administruojamą naujausią ir aktualiausią visų LFF organizuojamų ir prižiūrimų lygų, varžybų ir turnyrų statistiką, nuo elitinių jaunių pirmenybių iki nacionalinių rinktinių rungtynių. Tiek sirgaliai, tiek futbolininkai galės pasirinkti komandų ir asmeninius profilius, kurie suteiks svarbiausią informaciją apie klubų padėtį turnyrinėje lentelėje, mačų istoriją ir artėjančias dvikovas, o taip pat supažindins su įdomiausiais individualių pasirodymų skaičiais.

Komandų sudėtys, žaidimo minutės, kortelės, įvarčiai, rezultatai, taškai – „Lietuvosfutbolas.lt“ pateiks 17-os įvairiausio lygio šalies lygų ir 14-os skirtingo amžiaus rinktinių rungtynių statistiką. Svetainėje bus skelbiamos vyrų, moterų, jaunimo, mėgėjų, jaunimo, salės ir paplūdimio futbolo varžybų ataskaitos. Lietuviško futbolo sekėjai galės analizuoti savo palaikomų klubų mačus draugiškuose ir oficialiuose turnyruose, LFF taurės mūšiuose.

„Lietuvosfutbolas.lt“ turėtų tapti lankoma interneto svetaine visiems, kas domisi lietuviško futbolo statistika, savo draugų bei šeimos narių pasiekimais mėgėjų ir profesionalų varžybose.

Orientuotis dinamiškame futbolo tvarkaraštyje padės interneto svetainėje pateiktas kalendorius, leisiantis ne tik grįžti į ankstesnes rungtynių dienas ir nagrinėti sužaistų rungtynių detales, bet ir matyti artimiausių varžybų datas ir rungtynių pradžios laikus.

Rungtynėms pasibaigus ir teisėjams įvedus pagrindinių įvykių duomenis, jie iš karto atsidurs svetainėje „Lietuvosfutbolas.lt“. Ateityje numatomos reikšmingiausių futbolo kovų tiesioginės tekstinės transliacijos bei kitų futbolo gerbėjams aktualių naujovių.

Nuoroda į „Lietuvosfutbolas.lt“.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS