Lietuvių grupės rungtynėse – dramatiška juodkalniečių pergalė paskutinę minutę

Europos čempionato atrankos G grupėje sekmadienio vakarą buvo sužaistos dar dvejos rungtynės.

Lietuviai namuose 1:3 turėjo pripažinti vienų iš grupės lyderių serbų pranašumą, o Podgoricoje dramatišką pergalę iškovojo Juodkalnijos futbolininkai.

Prieš keletą dienų Kaune paskutinėmis minutėmis paleidę pergalę iš rankų, šį kartą juodkalniečiai tokiu pat būdu laimėjo, po paskutinėmis minutėmis pelnyto įvarčio 2:1 nugalėję Bulgarijos vienuolikę.

Šeimininkai ten į priekį išsiveržė per pridėtą pirmo kėlinio laiką, kai antrą įvartį per dvejas rungtynes įmušė Stefanas Savičius. Visgi antro kėlinio starte Juodkalnijos situacija tapo sunkesnė, kai už antrą geltoną kortelę iš aikštės išvarytas buvo Igoris Vujačičius.

Netrukus bulgarai kiekybine persvara pasinaudojo ir rezultatą išlygino, kai pasižymėjo Preslavas Borukovas.

Kai jau atrodė, kad mačas baigsis lygiosiomis, savo žodį tarė kultinis juodkalniečių snaiperis Stevanas Jovetičius. Jis šeštą pridėtą antro kėlinio minutę gudriai kyštelėjo galvą po komandos draugo perdavimo ir nukreipė kamuolį į tinklą, taip padovanodamas savo komandai visus tris taškus.

Tuo tarpu Vengrijos rinktinė sekmadienį sužaidė kontrolines rungtynes. Jie namuose 1:1 išsiskyrė su Čekijos futbolininkais. Šeimininkai po Rolando Sallai įvarčio pirmavo, tačiau čekams rezultatą pavyko išlyginti ir dvikova baigėsi taikiai.

Europos čempionato atranka prasitęs spalio mėnesį – spalio 14-ąją Bulgarijoje žais Bulgarijos ir Lietuvos rinktinės, o Budapešte žais Vengrija ir Serbija.