Neįgaliesiems

Lietuvių teisėjų brigada dirbs Konferencijų lygos rungtynėse Vienoje

Lietuvos arbitrų šį ketvirtadienio vakarą lauks dar viena patirtis tarptautinėse rungtynėse – lietuviška teisėjų brigada dirbs UEFA Europos Konferencijų lygos atkrintamosiose rungtynėse tarp Vienos „Rapid“ ir Arnhemo „Vitesse“.

Vienos „Weststadion“ arenoje vyksiančių rungtynių teisėju dirbs Donatas Rumšas, jam talkins asistentai Aleksandr Radiuš ir Dovydas Sužiedėlis, o rezervinis teisėjas bus Robertas Valikonis.

Rungtynės prasidės 19:45 val. Lietuvos laiku. Tai bus pirmoji „Rapid“ (Austrija) ir „Vitesse“ (Nyderlandai) dvikova atkrintamųjų rungtynių etape, kurios nugalėtojas pateks į UEFA Europos Konferencijų lygos aštuntfinalį.

Austrijos klubas į Konferencijų lygą nusileido iš Europos lygos – grupėje su „West Ham United“, Zagrebo „Dinamo“ ir „Genk“ ekipą iš Belgijos Vienos klubas užėmė trečią vietą ir buvo priversti tarptautinį sezoną pratęsti trečiame pagal pajėgumą Europos turnyre.

Tuo tarpu „Vitesse“ komanda rungtyniavo Konferencijų lygos grupės varžybose, ten aplenkė Vilniaus „Žalgirio“ skriaudikus „Mura“ iš Slovėnijos, Londono „Tottenham Hotspur“ ir iš antros vietos, į priekį praleidę Prancūzijos klubą „Rennes“, pateko į naujojo turnyro atkrintamųjų etapą.

D. Rumšo brigadai tai bus pirmasis mačas šio sezono Konferencijų lygos pagrindiniame etape – iki tol lietuviai teisėjavo trijuose šio turnyro atrankos mačuose.

Šio sezono jų sąskaitoje – taip pat vienas mačas UEFA čempionų lygos grupių etape bei du – Europos lygos grupių turnyro varžybose.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS