Neįgaliesiems

Lietuvoje pirmą kartą surengti tarptautiniai salės futbolo teisėjų kursai

Lapkričio 14‒17 dienomis pirmą kartą Birštone buvo organizuojami UEFA salės futbolo teisėjų kursai, skirti naujiems, tarptautinę kategoriją turintiems, teisėjams.

Vienas iš dalyvių buvo ir lietuvis Dominykas Norkus: „Tokie mokymai yra neįkainojama patirtis, kadangi į Lietuvą atvyko ne tik teisėjai iš įvairių Europos šalių, bet ir visi teisėjų instruktoriai, sukaupę milžinišką patirtį šioje srityje.

Noriu padėkoti Lietuvos futbolo teisėjų asociacijai ir Lietuvos futbolo federacijai, kad šie mokymai vyko mūsų šalyje. Tai dar vienas įrodymas, kad Lietuva yra itin vertinama Europos futsalo žemėlapyje.“

Kursus atidarė Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Tomas Danilevičius, pasveikindamas visus susirinkus. Visą programą planavo ir vykdė UEFA lektoriai Pedro Galan Nieto, Massimo Cumbo, Perry Gautier, Ivan Novak.

Buvo sudarytas įtemptas grafikas. Pirmąją dieną teisėjai ir inspektoriai turėjo laikyti teorijos, vaizdo medžiagos, reakcijos ir regos testus.

Antrąją dieną Prienų sporto arenoje visi teisėjai laikė fizinio pasirengimo normatyvus, taip pat jiems buvo atliekami kūno kompozicijos matavimai.

Trečioji diena buvo skirta teorijos paskaitoms, kuriose netrūko įvairių klausimų bei diskusijų.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS