Neįgaliesiems

Lietuvoje vyks Europos WU17 čempionato atranka

Penktadienį UEFA būstinėje Nione buvo ištraukti 2020 metų Europos WU17 merginų čempionato atrankos burtai. Juose savo varžovus sužinojo Lietuvos rinktinė.

44 komandos buvo suskirstytos į 11 grupių po keturias ekipas. Lietuvės pateko į 7 grupę, kurioje susitiks su Airijos, Graikijos ir Albanijos rinktinėmis. Dvi geriausios grupėje pasirodžiusios komandos, o taip pat trys geriausios trečią vietą tarp visų atrankos dalyvių užėmusios ekipos  žengs į elitinį atrankos etapą. Finalinis aštuonių komandų turnyras vyks Švedijoje.

UEFA Lietuvai patikėjo surengti 7 grupės atrankos turnyrą, kuris vyks 2019 m. rugsėjo 10-16 dienomis.

„Didžiuojamės, kad UEFA pasitiki mumis. Sulaukėme nepriekaištingų įvertinimų už šių metų gegužę organizuotą Europos WU17 merginų čempionatą Lietuvoje, tad labai smagu, jog galėsime rengti dar vieną atrankos turnyrą“, – sakė LFF varžybų ir licencijavimo departamento vadovas Maksimas Bechterevas.

Lietuvos WU17 rinktinė šiais metais dalyvavo Europos čempionato pagrindiniame etape, kur turėjo progą išbandyti jėgas su tokiomis rinktinėmis, kaip Olandija, Vokietija ir Suomija. Lietuvos rinktinės Alytaus ir Šiaulių stadionuose rinkosi stebėti vidutiniškai 1812 žmonės.

Vasarą lietuvės iškovojo Baltijos taurę.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS