Neįgaliesiems

Lietuvoje vyksiančio FIFA futsal 2020 m. pasaulio čempionato ateitis paaiškės balandžio pabaigoje

Speciali FIFA konfederacijų darbo grupė, kurią neseniai įsteigė FIFA taryba, po pirmo FIFA posėdžio pasidalino savo rekomendacijomis artėjančioms FIFA rungtynėms ir čempionatams.

Pirmiausiai, FIFA norėtų padėkoti už teigiamą visų konfederacijų atstovų indėlį ir bendradarbiavimą bei nori pabrėžti vienybės, solidarumo ir tarpusavio supratimo dvasią priimant sprendimus. FIFA taip pat pabrėžia, kad sveikata visada turi išlikti pagrindiniu prioritetu priimant sprendimus, ypač šiais sudėtingais laikais.

FIFA darbo grupės rekomendacijos

Darbo grupė rekomenduoja atidėti visas tarptautines vyrų futbolo rungtynes, kurios buvo suplanuotos žaisti 2020 m. birželio mėnesį. Taip pat rekomenduojama organizuoti dvišales diskusijas su konfederacijomis dėl 2022 m. FIFA pasaulio čempionato atrankos varžybų, siekiant patikslinti sudarytų rungtynių tvarkaraštį laukiant sveikatos ir saugumo pokyčių pasaulyje.

FIFA atstovai taip pat rekomenduoja atidėti visas tarptautines moterų futbolo rungtynes, kurios buvo suplanuotos žaisti 2020 m. birželio mėnesį. Taip pat siūloma įtraukti naujas moterų olimpinio futbolo turnyro datas į moterų futbolo tarptautinių varžybų kalendorių. Darbo grupės rekomendacijose pažymėta sukurti pogrupio darbo grupę moterų tarptautinių varžybų kalendoriuje, kad būtų apsvarstyti galimi atidėtų FIFA turnyrų kalendoriaus ir datų pakeitimai.

Permainų greičiausiai įvyks ir FIFA jaunių čempionatuose. FIFA atstovų sudarytose rekomendacijose siūloma neribotam laikui atidėti FIFA vaikinų U-20 pasaulio čempionatą (kuris buvo suplanuotas 2020. rugpjūčio–rugsėjo mėnesiams) bei atidėti FIFA merginų U-17 pasaulio čempionatą Indijoje (suplanuotą žaisti 2020 m. lapkritį).

Darbo grupė intensyviai dirba ties 2020 m. Lietuvoje organizuojamo FIFA salės futbolo pasaulio čempionato klausimu. Kol kas siūloma susitarti, kad sprendimas dėl FIFA salės futbolo pasaulio čempionato Lietuvoje, numatyto žaisti 2020 m. rugsėjo–spalio mėnesiais, būtų priimtas iki 2020 m. balandžio pabaigos. Taip pat jau yra svarstomos ir galimos atidėjimo datos.

FIFA konfederacijų darbo grupė toliau reguliariai rengs diskusijas ir praneš visas naujienas, jeigu situacija pasikeis.

FIFA.com naujiena.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS