Neįgaliesiems

Lietuvoje vykusiuose mokymuose – pasaulinio lygio specialistas iš Belgijos

Kaune vyko Lietuvos futbolo federacijos organizuojami UEFA Pro licencijos mokymai, kurių metu treneriai artimiau susipažino su Anderlechto programos vizijos principais, o LFF techninis direktorius Patrickas De Wilde parengė pranešimą tema –  „Realybe grįstas treniravimas.“

LFF techninio departamento vadovo kvietimu į Pro Licencijos kursus buvo pakviestas pasaulinio lygio specialistas iš Belgijos – vaizdo įrašų analitikas Hermanas De Landtsheeras, kuris sukaupė didelę patirtį dirbant su Belgijos nacionaline rinkine, prisidėjo prie rinktinės pasiruošimų Europos ir Pasaulio čempionatams bei turi patirties dirbant su Belgijos superlygos klubais. „Belgija šiuo metu yra lyderiaujanti šalis futbolo pasaulyje, todėl mes siekiame mokytis iš kitų šalių sėkmės istorijų. Lietuvos futbolui reikia šviežio oro ir naujovių. Daugelis dar nesupranta, kad vaizdo įrašų analitikas yra vienas iš esminių žmonių trenerių štabe. Jis yra kertinė komandos dalis, kuri analizuoja tai, ko futbolo entuziastai dažnai nepastebi. Labai džiaugiamės, kad Hermanas De Landtsheeras sutiko atvykti į Lietuvą. Šis specialistas yra vaizdo įrašų analizės pradininkas Belgijos futbole ir pagal jo sukurtą sistemą Belgijoje dirbama iki šiol“, – teigė LFF techninis direktorius Patrickas De Wilde.

„Mūsų pranašumas yra tai, kad savo komandoje turime techninį direktorių iš Belgijos. Patrickas De Wilde aktyviai atlieka savo pareigas bei siekia reformuoti visą lietuviško futbolo struktūrą, nuo trenerių mokymo iki nacionalinių rinktinių“, – pridūrė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Kursuose dalyvavę treneriai ir vaizdo įrašų analitikai išklausė ne tik paskaitas apie modernias futbolo technologijas, bet taip pat dalyvavo praktiniuose mokymuose dirbant su vaizdo medžiaga. Hermanas De Landtsheeras mokymų metu pristatė 2018 metų Pasaulio čempionato skautavimo sistemos paruošimą, organizavimą ir vaizdo įrašų analizės integravimą į žaidimo planą.

„Hermanas De Landtsheeras paaiškino, kaip dirba skautingas ir kam jis reikalingas. Specialistas taip pat supažindino su Belgijos pasiruošimo planu 2018 metų Pasaulio futbolo čempionatui ir kaip vaizdo įrašų analizės prisidėjo prie Belgijos sėkmės“, – susižavėjimo neslėpė LFF techninis direktorius.

Po konferencijos Patrickas De Wilde pabrėžė, kad užsienio specialistų atvykimas į Lietuvą bei vietinių specialistų edukacija išlieka LFF prioritetu. „Hermanas De Landtsheeras atsižvelgė ir į Lietuvos futbolo situaciją bei patarė, kokius metodus bei sistemas galime taikyti savo praktikoje. Ateityje sieksime dar dažniau kviesti specialistus iš užsienio bei skatinsime juos dalintis savo patirtimi. Tokio pobūdžio konferencijos yra gera proga mūsų treneriams mokytis ir tobulėti.“

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS