Neįgaliesiems

Lietuvos arbitras V. Gomolko pakviestas dirbti FIFA pasaulio paplūdimio futbolo čempionate

Lietuvos arbitras Vitalij Gomolko sulaukė solidaus įvertinimo – jis buvo įtrauktas į 24 teisėjų sąrašą, kurie buvo pakviesti teisėjauti šiandien Rusijoje prasidedančiame FIFA pasaulio paplūdimio futbolo čempionate.

V. Gomolko jau anksčiau buvo minėjęs, jog tikisi sulaukti panašios sėkmės.

„Labai viliuosi, kad ir man pavyks ten patekti, juk to siekia dauguma mūsų, nes tokie momentai tampa svajonių išsipildymu kiekvieno teisėjo karjeroje“, – kiek anksčiau buvo sakęs teisėjas.

Prieš kurį laiką V. Gomolko grįžo iš FIFA pasaulio paplūdimio futbolo čempionato atrankos Europos zonos turnyro Portugalijoje, į kurį vyko jau su mintimis, jog, gerai pasirodžius, jis turės galimybę gauti kvietimą teisėjauti čempionato finaliniame etape.

Lūkesčiai buvo pateisinti – praėjus vos kelioms savaitėms V. Gomolko gavo žinią, jog jis pateko tarp 24 paplūdimio futbolo arbitrų iš viso pasaulio, kurie turės galimybę dirbti Pasaulio čempionato finaliniame etape.

V. Gomolko taip pat išlaikė ir fizinio pasirengimo normatyvą, kuris galutinai patvirtino jo išvykimą į čempionatą.

Jis rugpjūčio 19-29 dienomis vyks Rusijos sostinėje Maskvoje, čia dėl nugalėtojų taurės varžysis 16 rinktinių – Rusijos futbolo sąjungos komanda, Jungtinės Amerikos Valstijos, Paragvajus, Japonija, Mozambikas, Ispanija, Jungtiniai Arabų Emyratai, Taitis, Baltarusija, Salvadoras, Šveicarija, Brazilija, Portugalija, Omanas, Senegalas ir Urugvajus.

Pastarąjį čempionatą, 2019-aisiais vykusį Paragvajuje, laimėjo Portugalijos paplūdimio futbolininkai.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS