Neįgaliesiems

Lietuvos arbitrų brigada dirbs Europos čempionato atrankos rungtynėse Graikijoje

Rugsėjo mėnesį tęsiasi atrankos varžybos į kitų metų Europos futbolo čempionatą.

Rugsėjį varžosi Lietuvos rinktinė, tačiau lietuviškų akcentų bus ir kitose rungtynėse.

Manfredas Lukjančukas sulaukė kvietimo dirbti B grupės rungtynėse Graikijoje, kur šeimininkai graikai susitiks su Gibraltaro rinktine. M. Lukjančukas bus pagrindinis teisėjas, jo asistentais bus Mangirdas Mirauskas ir Vytenis Kazlauskas, rezervinis teisėjas – Mindaugas Jackus.

B grupėje graikai šiuo metu per ketverias rungtynes yra surinkę 6 taškų ir rikiuojasi trečioje lentelės pozicijoje, o Gibraltaras per tiek pat rungtynių taškų surinkęs neturi ir yra paskutinis.

**********

Nerijus Dunauskas sulaukė iškvietimo dirbti teisėjų inspektoriumi rugsėjo 10 dienos rungtynėse Kazachstane, kuriose susitiks šeimininkai kazachai bei Šiaurės Airijos rinktinė. Tai bus H grupės rungtynės.

Jos startuos 16 val. Lietuvos laiku. Rungtynėms vadovaus teisėjų brigada iš Vokietijos, pagrindinis teisėjas bus Danielis Schlageris.

Šiuo metu geresnėje lentelės situacijoje yra Kazachstano futbolininkai – jie po penkerių sužaistų rungtynių turi surinkę 9 taškus ir lentelėje užima ketvirtą vietą. Pirmame rugsėjo mėnesio lango mače jie namuose 0:1 pralaimėjo Suomijos futbolininkams.

Tuo tarpu Šiaurės Airijos ekipa po penkerių rungtynių yra surinkusi 3 taškus ir užima penktąją poziciją. Praėjusiose rungtynėse jie neprilygo Slovėnijos ekipai.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS