Neįgaliesiems

Lietuvos atstovai dalyvavo UEFA kongrese, perrinktas organizacijos prezidentas

Balandžio 5 dieną Portugalijos sostinėje Lisabonoje įvyko UEFA kongresas.

Kongreso metu dar vienai ketverių metų kadencijai buvo perrinktas UEFA prezidentas Aleksandras Čeferinas.

Naujoji ketverių metų kadencija truks iki 2027-ųjų metų. UEFA vadovas šias pareigas užima nuo 2016-ųjų.

„Tai yra didžiausia garbė, bet tuo pačiu – ir didžiulė atsakomybė dirbti vardan futbolo. Pažadu jums, jog niekada nepamiršiu, jog visi mes čia esame dėl futbolo. Darysiu viską, kad kartu su jūsų pagalba galėtume apsaugoti futbolą“, – kalbėjo 55-erių A. Čeferinas.

UEFA kongrese dalyvavo ir Lietuvos atstovai – LFF prezidentas Edgaras Stankevičius bei Vykdomojo komiteto nariai Gintautas Mirauskas ir Diana Jonaitienė.

„Tai, kad A. Čeferinas dar vienai kadencijai buvo išrinktas vienbalsiai, rodo tai, kad jis turi neabejotiną visų narių asociacijų pasitikėjimą.

Dabar, kai oficialiai perrinkti tiek FIFA, tiek UEFA vadovai, toliau sieksime dar aktyvesnio dialogo su abiem organizacijomis ir bandysime Lietuvą padaryti dar matomesnę tarptautinio futbolo kontekste“, – kalbėjo E. Stankevičius.

Kongreso metu taip pat buvo išrinkti ir UEFA Vykdomojo komiteto nariai. Jais tapo balsavimo metu daugiausiai balsų surinkę Armandas Duka (Albanija), Jesperas Molleris Christensenas (Danija), Petras Foušekas (Čekija), Levanas Kobiašvilis (Sakartvelas), Luisas Rubialesas (Ispanija), Phillipe`as Diallo (Prancūzija), Andrijus Pavelko (Ukraina).

Taip pat Kongreso išvakarėse vykusio UEFA Vykdomojo komiteto posėdžio metu buvo patvirtinta šalis, kurioje vyks 2025-ųjų Europos moterų futbolo čempionatas.

Patvirtinta, kad čempionatas vyks Šveicarijoje.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS