Neįgaliesiems

Lietuvos atstovai dalyvavo UEFA masinio futbolo trenerių edukacijos seminare Moldovoje

Spalio 24–28 dienomis surengtas UEFA „Share“ programos vizitinis seminaras Moldovoje, į kurį atvyko programoje dalyvaujančių šešių valstybių masinio futbolo specialistai.

UEFA „Share“ programa siekiama apžvelgti, diskutuoti ir dalintis gerąja praktika tarp futbolo asociacijų, siekiant įgyvendinti masinio futbolo trenerių edukacijos projektus, filosofiją, turinį ir prieinamumą. Ypatingas dėmesys skiriamas UEFA C licencijos ir būsimų masinio futbolo lyderių kursų sklaidai.

Lietuvai šiame seminare atstovavo Raimondas Statkevičius, Martynas Karpavičius ir Fabio Mazzone. Per ketverias dienas vyko praktiniai ir teoriniai užsiėmimai, kuriuose dalyvavo Azerbaidžano, Baltarusijos, Kazachstano, Lietuvos, Sakartvelo ir Ukrainos specialistai.

„Kalbėta apie UEFA C licencijos įgyvendinimą, nes vienos Europos šalys tik pradeda šios licencijos programą, o kitos jau įgyvendino. Buvo akcentuota apie vaikų užimtumo ypatumus, kaip įtraukti įvairios patirties asmenis į treniravimo veiklas, kad treneriai būtų iš skirtingų šalies regionų.

Siekiama, jog visose Europos šalyse žmonės galėtų įgyti pradines žinias, kurios sudarytų galimybes aktyviai įsitraukti į treniravimą. Svarbu, jog norintys išbandyti šią sritį neliktų nuošaly. Pavyzdžiui, jaunųjų futbolininkų tėvai gyvena futbolu, jiems įdomu pažinti futbolą, tad UEFA C licencijos turinys atitiktų jų poreikius“, – teigė masinio futbolo vadybininkas Martynas Karpavičius.

Lietuvoje UEFA C licencijos kursus vykdo Futbolo trenerių rengimo asociacija (FTRA). Šioje nuorodoje pateikiama informacija apie vykdomus mokymus.

Moldovos futbolo federacijos nuotrauka ir reportažas

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS