Neįgaliesiems

Lietuvos atstovė dalyvavo moterų futbolo vystymo seminare

Lietuvos ir kitų dešimties nacionalinių futbolo federacijų atstovai buvo pakviesti į UEFA būstinę Nione, kur dalyvavo diskusijose apie tolesnio moterų futbolo vystymo gaires Europoje.

Rugsėjo 13 dieną surengtame seminare dalyvavo Lietuvos moterų futbolo asociacijos generalinė direktorė Milda Liužinaitė bei atstovai iš Čekijos, Islandijos, Juodkalnijos, Kazachstano, Lenkijos, Lichtenšteino, Nyderlandų, Prancūzijos, San Marino ir Šiaurės Makedonijos.

Seminaro metu buvo skirtas dėmesys aktualioms temoms, kaip techninis vystymas ir treniravimas, masinis futbolas, rinkodara ir komunikacija, „HatTrick“ ir „Grow“ programos, UEFA moterų futbolo varžybų struktūra.

„Tokiuose susitikimuose yra svarbu dalintis patirtimi, mokytis iš kitų šalių gerųjų praktikų ir metodų – tai padeda mums plėtoti savo strategijas ir mokytis iš stipresnių. Šiuo metu skiriamas ypatingas dėmesys plėtoti ryšius su kitomis futbolo federacijomis bei pačia UEFA, kadangi tai padeda atverti duris ateities partnerystėms, įskaitant finansinę paramą, reikalingą moterų futbolo plėtrai Lietuvoje. Moterų futbolas turi didelį potencialą: didėjantis moterų futbolo populiarumas visame pasaulyje rodo, kad šis sportas auga ir tai ženkliai gali prisidėti prie futbolo bendruomenės augimo.

Seminare aptarėme svarbiausius aspektus tiek organizaciniu, tiek sportinių lygmeniu, kur turime skirti dėmesį vystant moterų futbolą ir kokios vis dar pagrindinės problemos vyrauja skirtingose šalyse. Priėjome prie išvados, kad svarbu turėti ilgalaikius tikslus ir nuolat stebėti pažangą, siekiant užtikrinti moterų futbolo sėkmę ir augimą. Žinoma, tai reikalauja daug pastangų ir be paramos iš visuomenės, valstybės ir futbolo bendruomenės to padaryti negalime“, – teigė Milda Liužinaitė.

Kristian Skeie/UEFA nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS