Neįgaliesiems

Lietuvos čempionėms iššūkį metė Gruzdžių socializacijos centro auklėtiniai

Trečiadienį Šiaulių „Gintros-Universiteto“ futbolininkės svečiavosi Gruzdžiuose, kur sulaukė kvietimo iš Gruzdžių vaikų socializacijos centro bendruomenės išmėginti jėgas futbolo aikštėje.

Vos atvykusias merginas pasitiko rimtam susitikimui ant žaliosios vejos nusiteikę vyrukai, kurie jau apšilinėjo kojas ir ruošėsi rimtam mačui.

Vis tik rungtynes sėkmingiau pradėjo „Gintros-Universiteto“ žaidėjos, kurios po dviejų tikslių atakų greitai išsiveržė į priekį 2:0. Trenerių ir mokytojų paskatinti berniukai neketino pasiduoti ir čia pat atsakė tiksliu smūgiu bei sušvelnino rezultatą – 1:2. Tiesa, gynyboje ir vėl spragų radusios Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės nubaudė oponentus dar dviem įvarčiais – 4:1, o galutinis teisėjo švilpukas užfiksavo merginų pergalę – 6:2.

Pasibaigus rungtynėms Gruzdžių vaikų socializacijos centro direktorius Henrikas Gaidamavičius pakvietė merginas arbatos puodeliui, o komandos kapitonė Vestina Neverdauskaitė atsidėkodama už šiltą priėmimą ir garbingas draugiškas rungtynes vaikams įteikė kamuolį su visais „Gintros-Universiteto“ žaidėjų parašais.

fkgintra.lt inf.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS