Neįgaliesiems

Lietuvos delegacija dalyvavo UEFA seminare apie elitinį moterų futbolą

Stokholme surengtas UEFA seminaras „Women’s football – elite player pathway“ apie moterų futbolo treniruočių vedimą, trenerių ir žaidėjų kvalifikacijos kėlimą bei moterų futbolo vystymą Europos Sąjungoje ir pasaulyje.

Į sausio 19–23 d. vykusį seminarą pakviesti Rimantas Viktoravičius, Ingrida Siliūnienė, Tatjana Veržbickaja, Greta Lukjančukė ir Greta Guižauskaitė. Seminare taip pat dalyvavo delegacijos iš Andoros, Bulgarijos, Lichtenšteino, Norvegijos ir Suomijos.

Seminare buvo nagrinėjamas Švedijos futbolo asociacijos ir moterų rinktinės įdirbis nuo treniruočių proceso iki rinkodaros projektų, Švedijos moterų futbolo varžybų struktūra. Dalyviai lankėsi „Djurgårdens“, „Hjorthagens“, „AIK“ klubų treniruotėse ir bendravo su jų treneriais ir vadybininkais. Pristatyti žaidėjų sveikatos stebėsenos bei masinio futbolo projektai Švedijoje, psichologinės pagalbos teikimo žaidėjoms specifika.

Lietuvos masinio futbolo asociacijos projektų vadovė Greta Guižauskaitė pažymėjo, kad UEFA seminarai suteikia vertingų žinių ir skatina siekti pokyčių. „Turėjome tris dienas aktyvaus klausymosi ir veiklų, lektoriai išsamiai dalijosi patirtimi ir pasiektais rezultatais. Grįžome su naujomis idėjomis, išgirdę naudingų patarimų iš moterų futbolo grandų, todėl labai svarbu pritaikyti tai ir įgyvendinti mūsų šalyje“.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS